Přejít na výpis diskuzí

Marco Simoncelli

OSOBNOST 23.10.2011 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toe hrozný,strašná škoda Marca, ale zase umřel pro něco,co miloval.....
  • :((((( chudáci jeho blízcí a on :( je mi to moc líto tak mladý byl:) :( a už není *13* *13*
  • Je mi z toho nanic *13*
    Opravdu upřímně lituji, že se toto stalo. Upřímnou soustrast
  • nj, toť ti hazardéroví závodníci si můžou za to sami... Nesnáším takové hazardování se smrtí (rally, motokros, apod... ) - s tím musíte u takových lidí počítat pořád... Sice je to smutné, další mladý člověk zemřel, ale jak jsem už napsala výše... :(
    • A ty si jako myslíš, že jenom tyto sporty jsou hazard se životem?.....
    • nezlob se na mě, ale ty jsi ignorant bez srdce a kouska soucitu, jen aby ses jednou nedivila, až ti někdo odejde, že tě nikdo nepolituje a nebude s tebou soucítit, takovéhle názory může vypustit jen debil, příště sem radši vůbec nechoď
      • Tereza
        To doufám není mířené na mě, když se takhle hezky uložilo pod komentář můj .... :)
    • Tereza
      Moniko, raději fakt prosím nekomentuj. V dnešní době je hazard vydat se i jen do některých ulic. Prostě nebezpečí číhá všade! ON dělal to co miloval, dával do toho všechno, byl to jeho život a zaplatil za to cenou nejvyšší ... bohužel. Takže s tebou vážně nesouhlasím, byl to mladý kluk co měl celý život před sebou ... a takový konec si nezasloužil.
      Hazard je široký pojem a aby se mu člověk vyhnul, musel by jen sedět doma na zadnici.
    • Prosím raději nic nepiš...Dík..
    • Když letíš letadlem tak taky hazarduješ se životem-doufám že s tebou nikdy nespadne
      • No a zase při tomto už taky zahynuli letos mladí sportovci (hokejisti)... *9*
      • tak já letadlem nelétám... říkám, že je to smutné a je to tragédie... riskuje až doriskoval... :-( nepřeji to nikomu takovou smrt... ale stejně si za to můžou sami!
  • motorky jsou velice zrádný,mají dvě kola..plno motorkářů přišlo o život,bohužel. *13* *13* *13*
  • kamcous
    řekněte pls někdo, že to je jen zlý sen a že mu nic není!! :( *13* *9*
  • Je to hrozná tragédie,škoda mladého života.Rodině upřimnou soustrast z celého srdce *9*
  • R.I.P. Marco Simoncelli :-(
  • R.I.P. Marco byl si dobrý jezdec, ať se máš tam nahoře dobře :(
  • Budeš nám chybět Marco je to velká ztráta pro svět moto gp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit