Přejít na výpis diskuzí

Marcus Tran

OSOBNOST 14.11.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, pokud se Vam Markova hudba nelibi, tak ji jednoduse neposlouchejte! :) Chapu, ze ma kazdy svuj nazor, ale to co tu ctu se jako nazor snad ani pocitat neda... To je jen uboha zavist. Pokud se nudite a musite psat ty vase blafy, jestli je to vietnamec, japonec, atd.. tak myslim, ze nesoudite ani jaky je clovek, ani jeho hudbu, soudite proste jenom rasu... A k tomu asi nic dodavat nemusim.. Treba jednou dospejete.:) Jednoduse.. kdyz se Vam to nelibi, tak to neposlouchejte ;)
  • Mě se ta jeho muzika líbí a basta fidli!Tak.A je to. *11*
  • Šašci... Diskutujte radši jeho kariéru a ne vzled v modelovové *12*
  • Japonec, to určitě...Tran není japonské příjmení, ani kdyby se kdokoli rozkrájel...Japonci užívají samohlásky jedinou samostatně stojící souhláskou je "n"...žádnej Japonec...
  • Sorry připadá mi jako vietnamec, není tedy nic moc. Takovej slizkej brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr *16*
  • vietnam

    TRAN,to je prece vietnamsky puvodu
  • khetane

    jen tak dal marcu jedes dobre a zhubni more haha *1*
  • To si dělá prdel??

    Jak si může takovej vyloženě českej občan dovolit takhle zkazit písničku Karla Kryla Anděl a ještě k tomu tam napsat že je to na jeho památku?
    to se musí chudák Kája otáčet v hrobě *13*
    • Re: To si dělá prdel??

      Myslím,že písnička je užasná i když je trochu upravená,ale díky těmto klukum ze skupiny Embassy tady bude tahle písnička nezapomenutelného interpreta stále s náma protože si jí díky skupině EMBASSY BUDOU ZPÍVAT NAŠE DĚTI A TO JE HODNĚ DOBŘE!!!!Protože dnešní mládež ani netuší, kdo to byl KAREL KRYL a nic by jim to neříkalo na rozdíl od interpretu kteří jsou z NOVÉHO JÍČÍNA ODKUD KAREL KRYL POCHÁZEL. A ONI DIKY SVEJM RODIČUM JSOU PÍSNIČKAMA K.KRYLA ODKOJENÝ,TAKŽE JIM TO NĚCO ŘÍKA .ZNAJÍ TU HISTORIJI JAKO VŠICHNI Z NÁS KAŽDÝ SVOJI A SVÉHO RODNÉHO MĚSTA.MÁM POCIT ŽE TUHLE ŠPÍNU MUŽE PSÁT TAK MAXIMÁLĚ JEJICH HODNĚ SE TŘESOUCI KONKURENCE.VŠAK ČAS UKÁŽE A MY O MICH MYSLÍM JEŠTĚ HODNĚ USLYŠÍME! *3* *3*
    • Re: To si dělá prdel??

      Opět komentář "inteligenta" :-). Pokud vím Marek se narodil v ČR, takže český občan je.
      A budme rádi, že mladá generace oprášila takovou pěknou a silnou písen.

      Předělávky ostatních interpretů Ti nevadí? Např. Lucka Vondráčková prezentuje jednu předělávku za druhou.....................
      • Fakt, ze se narodil v CR jeste neznamena, ze musi byt cesky obcan. Zalezi na narodnosti rodicu...
      • Re: Re: To si dělá prdel??

        Tak toto psal člověk s absolutním hudebních nedostatkem, ta předělávka se mi moc líbí a proč by to jako nemělo být na jeho počest??? náhodou je to od nich moc pěkný, Karlu Krylu by se to určitě líbilo *4* *3*
  • příbuzenstvo

    vite to je muj bratranec mluvim pravdu *4*
    • Re: příbuzenstvo

      má Marek bráchu?a pokud ano,jak se jmenuje?
  • novy jicin

    nebydlel Marcus Tran chvili v novem jicine?zda se mi ze bydlel vedle me a vzdycky vencil labradora.piste
    • Re: novy jicin

      Ano bydlel a labradora měl :) byl jeho pejsek.
    • Re: novy jicin

      jo ma v nj rodinu
      • Re: Re: novy jicin

        A určitě je táta vietnamec to nemůže popřít kdo jste tam bydleli tak to mužete vědět
    • Re: novy jicin

      ano,ten labrador je z jičína *5*
    • Re: novy jicin

      Ano, Marek Tran pochází z Nového jičína.
      • Re: Re: novy jicin

        jo, taky koukám jak blázen, ten kluk bydlel o poschodí níž než já

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit