Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Ahoj Marku,
    je fakt, že jsme se neviděli, odhaduju, tak 30 let (měl´s tenkrát zeleného Trabanta a jezdil jsi na Červeňák za Markétkou), tak si asi už nevzpomeneš. No, nicméně Tě vítám do klubu "50" a přeju Ti mnoho úspěchů jak v osobním životě, tak v mediální oblasti.
    Milan Jedlička
    Kamerunská 604 *3*
  • pozdravení

    Vážený Marku,měl jsem tu čest Vás v létě letmo pozdravit v jedné restauraci.Vaše pořady v tv jsou nadstandartní a jen těžko se hledá konkurence.Myslím,že jen dva lidi Vám můžou konkurovat.Jste mistr slova a je radost se dívat na tyto pořady.Pozdravujte svou paní,jste oba úžasný lidičky a mějte se moc fajn.
  • Gunar

    Dobrý den, musím složit poklonu, nikdy jsem vás moc neobliboval, ani nevyhledával, až se mi dostal do ruky film Terkel má problém:) Sakra chlape, vy jste neuvěřitelnej! Rád bych slyšel víc podobných dabérů. Mistrovské dílo!!!

    Díky
  • blížící se jubileum

    Vážený Marku, několikrát jsem s Vámi mluvila přes vysílání TV a i jsem Vám psala při příležitosti 45 narozenin. Nyní se blíží "naše společné" jubileum, protože jste zatím jediný člověk o kterém vím, že je narozen úplně stejně jako já. Myslíte, že byste neodmítl pozvání na oslavu 50 narozenin do společnosti mé rodiny a přátel? Mohl byste se zúčastnit návštěvy i s Vaší paní? Byla bych velice potěšena a splnil by se můj celoživotní sen. Děkuji za odpověď. Jitka *4*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
    • hellraiser

      Re: Hello,

      Lidi, proboha, prestante uz konecne pouzivat ty Google Translatory a podobne...vzdyt kdyby si to Marek (jakozto zdatny anglictinar) precetl, tak mu hruzou vypadaji vlasy... *8* *8* *1*
  • Osobnost pro Plovárnu

    Vážený pane Ebene,
    doporučuji Vám článek v MF Dnes ze dne 24.8. o nejstarší sportovkyni-plavkyni. Ráda by na Plovárnu, je to zajímavá osobnost. Navzdory svému věku zřejmě velice vitální. Budete-li sdílet můj názor, zapůsobte na Honzu Hojtaše a Milušku,kteří mě znají. Snad Vám o mně neřeknou nic špatného. Srdečně zdraví
    Vladimír Bezděk st.
  • Pan Jarda má pravdu, protože poslouchat ČT je humus, který si platíme z poplatků. Pan Eben je špatný zpěvák.
  • Příští Star Dance

    Samozřejmě vím pane Ebene, že neurčujete dramaturgii ani výběr účastníků soutěže. Přesto Vám píšu, co na soutěži postrádám - je jasné, že v každé řadě se musí vyskytnout aspoň jeden "dřevák". Bohužel všichni ti naši dosavadní se vyznačovali jen různou mírou trapnosti. Jaký rozdíl proti nim bylo vystoupení Johna Sargeanta v britské rtelevizi. Prostě když už dřevák, tak takový recesista. S pozdravem V.Simmer.
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na Marka Ebena? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přrušení míchy¨ Děkuji za odpověď
  • derrickbarry

    MÁ PRÝ PROBLÉMY S VÁHOU...

    ..A PROTO KOUŘÍ !!!!! *15* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit