Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Ebene,jsem velký příznivec herečky Jacqueliny Bissetové,nahrál jsem si váš pořad Na plovárně když byla Vaším hostem.
    Posledně jste ve Vašem pořadu tvrdil,že prý jsme se nikdy neměli tak dobře jako dnes,já si myslím jak kdo,někteří mají nakradené miliardy,jiní namají ani kde bydlet!
  • pozdrav marekovi

    Vážený a milý Marek Eben! Sledujem Vašu reláciu " Na plovárne",ktorá sa mi veľmi páči . Sú v nej veľmi zaujímaví hostia, ale najmä otázky, ktoré im Vy ako moderátor kladiete. Človek sa nielen dozvie zaujímavé veci, ale sa aj poučí. Želám Vám ešte veľa zaujímavých hostí, veľa nápadov a do osobného života všetko len to najlepšie. Vaša stála diváčka a fanynka zo Slovenska Marta Zlatošová. *3* *14*
  • námět na večerníčeka

    Pane Ebene Váš líbivý a citlivý hlas by zajisté potěšil spoustu dětských dušiček
    napsala jsem 6o příběhů malého hošíka a tyto by mohli být předmětem dětského večerníčku.Prosím jestli můžete,ozvěte se mi.Je totiž víc než naléhavé vytvořit pro děti pořad,ve kterém by našli vztah k přírodě,ke zvířátkům,rostlinám,ke kamínkům ,k naší planetě. Děkuji a přeji hodně božího požehnání tvůrčích sil ve zdraví a v spokojenosti. S úctou Izabela
  • Nechápu,jak může,člověk jako vy,moderovat tak špatnou komedii,jako je star dance.
  • Dobrý večer pane Eben.
    Dnešní večer(a ne pouze dnes), sleduji pořad na bázi charitativní pomoci postiženým dětem .
    Vy , jako moderátor jste jednička ,(O TOM NENÍ POCHYBY) a jediné , co mne a také mnoho mých ostatních přátel mrzí , že u těchto pořadů s dárcovskými SMS , které posílají i jiní občané , kterým také není lhostejné , jak žijí postižené děti a jejich nešťastní rodiče , kteří mnohokrát nemají na základní pomůcky pro to , aby jejich děti žili aspoň trochu slušně , profituje zase jen operátor , který tuto službu zprostředkovává !! Vždy , když vidím , že z dárcovské SMS jde pouze 27 Kč pro postižené a plné 3 Kč !! si operátor vkládá do své vlastní kapsy za poskytnutí této služby, tak mě bere amok.
    Úplně přesně se to hodí na dnešní text , který Tomáš Hanák uvedl v dnešním klipu , že to je vlastně vše jen pro " prachy " . Je možné , že jsem si to vyložil jinak , ale já ten dojem osobně MÁM a právě proto jsem NIKDY neposlal žádnou dárcovskou SMS z důvodu toho , že operátor místo toho, aby předal veškeré dárcovské peníze postiženým , pro které je tento pořad určen ,se sám pakuje na neštěstí druhých !!!
    Když pošle dárcovskou SMS např. 1 000 000 slušných lidí , tak operátor (aniž by hnul prstem) má v kapse 3 000 000 Kč !!! Ne , že bych mu to nepřál , ale již tak operátoři bohatnou na svých monopolech , který si sami vytvořili , protože jak známo - " bez spojení - není velení " a jsou si toho velmi dobře vědomi .
    Až pojede na obrazovce text , že celý obnos z dárcovské SMS PŮJDE pro postižené , pro které jsou tyto pořady určeny , tak nebudu váhat a pošlu třeba 5 SMS , protože budu vědět , že peníze , které tímto způsobem posílám postiženým , se do poslední korunky všechny předají na tyto postižené děti a že na tom nebohatne operátor , kterému by se nějakým způsobem ulevilo např. na daních za zprostředkování těchto poskytnutých služeb .
    Bohužel nemám Vaši e-mail adresu , tak to zkouším takto .
    S pozdravem a přáním příjemného dne
    a ať se Vám vše daří
    Miloslav krňávek , Lanškroun
  • Ahoj

    Ahoj, já jsem Jiří a hledám holku. rudydabel.3@seznam.cz P.S. je mi 11 *14* *14* *14* *5* *4* *13* *7* *3*
  • Dotaz, prosba

    Dobrý den, právě jsem viděla pořad na ČT a doufala jsem, že uslyším jednu píseň. Bohužel nevím, jak se jmenuje a ani nevím, jestli vyšla na nějakém CD. Ráda bych ji získala. Můžete mi napsat její název. Jde o píseň o tom, jak diváci radí, jestli má jít zpěvák vpravo nebo vlevo a konec je takový, že šlápne do ho... a kdyby ho diváci poslali jinam, tak by tam nešlápl. Děkuji moc. Renata
  • Marek Eben

    Milý Marku
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví.Tobě a tvé ženě
    hezké vánoce a Vaším nejbližším
    přátelům. *4*
    • Re: Marek Eben

      Příjemný den přeje Josef Zíka

      Vážený pane Eben, potřebuji si s Váma domluvit krátkou schůzku. Pro mne je to
      dost důležité. V případě, že to bude možné,
      tak mi dejte věděk. Kde a kdy by to mohlo být, to záleží především na Vás, děkuji.
      Bydlím v Plzni. Můj tel: 605766984
      Jsem Váš stálý fanoušek.
      S přáelským pozravem Zíka
      • Re: Re: Marek Eben

        Vážený pane Zika, nejprve, prosíme, uhraďte Vaše dluhy! Bližší informace na www.registr-dluzniku.cz. Děkujeme.
  • nenapodobitelny

    VAZENY PAN EBEN,ANI NEVIEM AKO SOM SA PREKLIKALA NA TUTO STRANKU,ALE ASI TO TAK MALO BYT,ABY SOM VAM VYSLOVILA TOUTO CESTOU MOJ OBROVSKY OBDIV K VASEJ OSOBE.STE SKRATKA JEDINECNY A NENAPODOBITELNY V TOM,CO ROBITE.ROBITE TO S NEVTIERAVOU NOBLESOU A LAHKOSTOU.PRI NEDAVNOM ROZHOVORE S ANTONIOM BANDERASOM VO VASOM PROGRAME NA PLAVARNI TEN TIEZ SPOMENUL,ZE PRI NATACANI V STUDIU VLADLA ZVLASTNA UVOLNENA A Z MOJHO POHLADU AJ MAGICKY DUSEVNA ATMOSFERA.VERIM TOMU A VIEM SI TO ZIVO PREDSTAVIT.ZELAM VAM VELA SPOKOJNOSTI,ZDRAVIA A POKOJ V DUSI.
  • Narozeniny

    Chci se přidat ke gratulantům.Marku Ebenovi je dnes 53 let.Dobrý byl například ve Star Dance nebo v O poklad Anežky české.Koupil jsem knihu s ním babičce letos k Vánocům.Ještě jednou gratuluju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit