Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Marku,
    velice si Vás vážím. Po uveřejnění, že bude volba hlavy státu volena přímo občany jste pro mne a řadu mých přátel osobnost, která by mohla stát v čele našeho státu. Domnívám se, pokud by jste našel odvahu do kampaně vstoupit, nejednalo by se o žádnou recesi. S pozdravem se těším na Vaše rozhodnutí.8
  • Pane Ebene, Váš skutek se zakoupením dvou koz do Afriky je chválihodný, ale jestlipak víte, že právě kozy jsou příčinou rozšiřování pouště v Africe. Spasou všechno zelené a dokáží lézt i po stromech, takže důsledek je nasnadě. Ale jinak Vám fandím, jste skvělý.
    Jiří Moskal
  • Pan Eben je velice chytrý a sečtělý člověk.Mám rád pořad na plovárně.Hodně štěstí Marku..
  • Jeho první role byla Váleček v Tv seriálu Kamarádi.Byl to velice oblíbený a populární seriál. Mnoho lidí si napamatuje jméno pana Marka Ebena a nazývají ho Váleček.
  • Milý Marku, mám Vás strašně ráda, máte příjemný hlas a jste ten nejlepší a nejserióznější moderátor, který se na obrazovkách objevil. Strašně ráda bych Vás chtěla poznat osobně, jste slušný člověk. Mějte se hezky a přeju Vám do nového roku hodně lásky, štěstí, zdraví, spokojenost a úspěchy jak osobní, tak pracovní.
  • Vážený pane Ebene,chcete-li pěkné ortopedické boty, zavítejte za panem
    Stanislavem Túmou.Praha - Kunratice, Pod Betání 10, tel. 244 911 405.
    Podrobnosti na stránkách BOTY NA MÍRU.
    Já osobně si boty nakreslím a pan Tůma mi je podle toho mého
    návrhu zhotoví. Moc Vás zdravím Blanka B

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit