Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro Vas

    Ciao lidi,co se deje,nikdo nema zajem komunikovat? *3* Me by velice zajimalo,jestli nekdo z Vas vi o pristi akci,jakekoliv,Marka Vasuta,nechapu totiz,proc ma oficialni sito o ktere se nikdo nestara.Dekuji predem za informace Jana *4*
  • Nazor na svet

    Zijeme v dobe valek a lidskych nestesti.Nejsme schopni komunikovat ani na strankach nasich idolu.Co je s Vami lidi?Jestlize se nezacnete zajimat o zivot a bolest druhych,neucitite nikdy potrebu byt stastnymi aspon na chvili! *3* Protoze zivot je okamzik svetla a stesti.Jedine co nas muze zachranit je komunikace,vedet,ze nejsme na svete SAMI!!! *4* CHe Dio Vi benedica Jana
  • Slzy

    Konecne jsem si mohla precist basne Marka Vasuta.Poezie krasne a plne smutku na dusi.Nevim,jestli krasa a smutek je to nejlepsi spojeni,ale domnivam se,ze kdyz pan Vasut psal, nevidel zivot ruzove.Doufam,ze nyni se mu dari lepe a doufam,ze pristi kniha bude krasna a plna lasky. *4* Hodne lasky Jana
  • Pro chlapa Marka

    Je mozne ze jsou vsichni na dovolene?Nikdo nepise?Ja na chlapa Vasuta myslim ve dne v noci. *5* Patrne jsem se ve 42letech zblaznila,myslim ale,ze nocni fantazie nikdy nikomu neublizili. *5* Faktem je,ze kdyz se rano vzbudim a divam se na sebe do zrcadla po techto nocnich snech a par sklenickach whisky je mi fajn!!!!! *5* A co vy?Problemy?Doufam ze i vam ostatnim fandum je na svete fajn.Hodne stesti a zdravi p.Vasutovi a vam vsem v nasi krasne ceske zemi Jana Che Dio Vi benedica *4*
  • Italske nebe plne hvezd

    Sedim na me terase u more s whisky v jedne ruce a v druhe s flaskou naturalni vody Lilia,divam se na mesic(neuplny) a myslim na to,ze jsem jedina kdo vam pise.Je vubec mozne nemyslet na chlapa jako jste vy?Rikaji,ze more je nekonecne.Ujistuji vas,ze myslenky na vas jsou nekonecne.Jestlize nekonecnost je toto,miluji nekonecnost myslenek.
  • Jestlize pro svet nejsi nikdo,pro nekoho muzes byt cely svet

    Jmenuji se Jana a ziji v Torine v Italii.Pred par dny ke me prijela moje 17leta neterinka na prazdniny a privezla mi dvd Roman pro zeny.I ja nesnasim igelitky,ale miluji letiste a kvalitni znackova zavazadla.Po zhlednuti filmu jsem dospela k nazoru ze mmiluji i vase krasne pozadi *5* Che Dio Ti benedica Jana66 *4*
  • jen tak

    posílám pozdrav , prostě jen tak, snad potěší *3*
  • díky za to, že jste

    Ani nevím, jak Vás oslovit či pozdravit..Upřímně, nevím, jestli mám věřit, že si to vážně osobně čte Marek Vašut, natožtak že odpovídá přímo na osobní e-mail...ikdyž by to bylo docela zajímavé a příjemné(ale za pokus to stojí). I kdyby to vyšlo naprázdno, jen chci říct(pokud to čtete), že jste neskutečný sympaťák, máte kouzlo osobnosti,charisma a i když to je asi drzé, tak jste i velice přitažlivý a sexy muž. Děkuju za Vaši roli ve filmu Román pro ženy...jako by to z mého života vypadlo. Krásný den. S pozdravem Jana
  • Krápníky

    Přeji pěkný den,poradím ač nejsem speleolog mnemotechnickou pomůcku na krápníky.StalakTit "roste" shora dolů, podle zvýrazněného "T".Ostatní se dají vyvodit.
  • vzkaz

    ahojky Marku Vasute tento dopis zrejme nikdy neuvidis,je mi 37 let a ucim se na pocitaci-strasny!Chvaly ctes asi more,ale musim uznat ze si opravdu samecek.preji hodne stesti.Pa pa Marcela
  • Re:

    Nejsi ty nějakej rejpar.M.V. *9*
  • Blahopřání

    Právě nyní kdy jsem našla chvíli klidu,jsem zjistila,že jste měl narozeniny.Chtěla bych Vám popřát hodně štěstí,zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší práci.
    Dělí nás od sebe 3 dny,8.5.budu mít narozeniny ale moc se na ně netěším,ostatně jako každý rok.K oslavám žádný důvod a tak tento den opět proběhne jako každý jiný den .Závidím Vám,že jste dokázal překonat svá úskalí,mě se to bohužel nedaří.
    Přeji Vám ve Vašem životě jen to nej nej nej *4*
  • KRÁSNÉ NAROZKY !!

    Máte dvě pětky a jste JEDNIČKA.
    To jsem si užila, když jste mě svým pohledem rozkládal na atomy při soutěži NASLEPO, kde jste ,,prý,, nejhodnější na celém světě !!
    Zdraví tzv. slepá bába, která z Vás oslepla až v ,,Naslepo,,.
    *3* *15*
  • BLAHOŽELANIE!

    ČAU MAREK!

    K MILÝM NARODENINÁM TI PRAJEM VŠETKO NAJLEPŠIE A NAJKRAJŠIE NECH
    ŤA STRETÁ PO CELÝ TVOJ ŽIVOT A ABY TI NIKDY NECHÝBALI TAKÍ PRIATELIA,
    NA KTORÝCH SA SPOLAHNÚ!
    ANDY!

    *3* *4*
  • FUCK

    Já toho VaŠŮTA nemám moc ráda... /STINKS LIKE SHIT/ *1*
  • želám príjemné ráno

    ..želám krásne ránko. Náhodou som našla túto stránku a potešilo ma že sa sem dajú dať príspevky. Chcem iba zaželať mnoho mnoho úspechov v akejkoľvek oblasti; a povedať že ste perfektný herec s obrovskou charizmov. Snáď sa vyplnia všetky sny a tajné želania, ktoré máte na srdiečku a v duši! *4*
  • Re:

    Vážený Marku, dovolím si toto oslovení, jelikož jsem ve Všem věku, celý život Vás nesmírně obdivuji jste velice charismatický muž, ale to určitě není pro Vás nic nového, teď se jen dotknu velice ožehavého tématu, je to Vše nemoc, kterou trpím i já, jsem člověk, který miluje život, ale čtu každiškou větu, kterou najdu v jakémkoliv časopise, a máte pravdu, nic nám nechybí, neumíme si vysvětlit,prč to je, ale bohužel ,takže plně cítím s Vámi a vážím si Vás, že neustále pracujete a jste nesmírným přínosem v naší filmové kultuře, asi je to troufalost, ale velice ráda bych získala Váš meil, jste naprosto skvělý člověk přeji krásný den Ilona
  • brejle

    zdravím, nevíte někdo, kde bych sehnal brejle co měl pan Vašut v románu pro ženy? mám podobnej tvar obličeje a jiný brejle mi neslušej, ale nemůžu je sehnat...dík
  • Čau Marek!

    Všetko dobré v novom roku 2008,veľa zdravia a šťastia v osobnom a pracovnom živote
    Ti zo srdca praje Andy
  • Pocta

    Krásný den Pane Marku, musím Vám sdělit, že Vás strašně moc obdivuji. Moc se mi líbí Váš humor, Vaše básně, a Vy. Nejsem už sice nejmladší, táhne mi na 35, jsem matka dvou pubertálních synů, ale i přes tohle všechno jsem z Vás úplně vyřízená. Během 2 dnů se mi poštěstilo Vás 5x vidět: v neděli v Krev zmizelého, Bestiář(DVD), v pondělí v kině v ukázkách Svatba na bitevním poli, filmu Chyťte doktora(super pád)a doma mi běží neustále Román pro ženy, jako kulisa. Asi si myslíte, že jsem divná, ale dostal jste mě a to fatálně. Chtěla jsem se zeptat, nedají se ty Vaše krásné básně sehnat i s Vašim namluvenym hlasem? Pokud bych měla to štěstí Vás někde potkat, tak to asi nepřežiji štěstím. Mějte se krásně, mnoho štěstí v životě, hodně filmových nabídek a pokud mi zašlete Váš email budu poctěna. S pozdravem Zuzka, Olomouc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit