Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cscsxc

    Pažoute *15*
  • Otázka pre p. Vašuta

    Zdravím, kde by som mohol zohnať dabing čo ste nadabovali v seriáli Robin hood? Prosím Vás poradte mi, ďakujem *9*
  • Robin hood

    Ahoj, ja Mareka Vašuta obdivujem od vtedy tuším že to bolo v roku 1988 ako bežal u nás Anglický seriál Robin hood s Michaelom Praedom a Marek Vašut daboval Robina hooda a týmto by som Vás chcel poprosiť kdo má tento seriál nahraty ako bol odvysielaný v TV tak som ochotný ho kúpit a za jednú časť 1 000,- ďakujem vopred Rasto
  • Markovi

    Marku,ahojky.Pamatuješ Méďa-brindák-28? Je to už spousta let,ale možná si vzpomeneš?Co?Přeji Ti hodně úspěchů v osobním i hereckém životě a měj se nádherně.Ahojky Marcela *14* *3* *1*
  • Marek je krásnej chlap i když je o 30 let starší tak bych si dala říct...... *4* *14*
  • otázka pro p. Vašuta

    co očekáváte v budoucnu a jak probíhal váš život po filmu román pro ženy??? Změnil se? Nebo by jste řekl že užjste proti popularitě imuní????????
  • Zaujalo mě vaše herecké podání Olivera ve filmu "Román pro ženy" ráda bych o vás napsala zavěrečnou diplomku kdyby vám to neadilo ozvěte se děkuji
  • Ahoj, já se taky přidávám a k dnešním narozeninám přeji hodně štěstí a zdraví. Taky patřím mezi lidi, kteří již řadu let obdivují Marka Vašuta. *8*
  • Blahopřání

    Markovi Vašutovi přeji všechno nejlepší k jeho dnešním vyklubaninám - pevné zdravíčko, pohodu, spokojenost a hodně dobrých filmový rolí... Naďa *3*
  • Musíme si pomáhat

    Po zhlédnutí filmu Román pro ženy jsem se rozhodla i já vstoupit do diskuse.Jelikož jsi svým herckým výkonem jedinečný(omlouvám se za tykání,ale myslím,že věkový odstup mi to dovoluje a také fakt,že žiji v zemi kde si všichni tykají)skládám Ti poklonu,jako herec stále lepší.Nicméně bych potřebovala radu a vím,že znáš odpověd na mou otázku.Proto prosím o kontakt.Děkuji
  • pro Marka Vašuta

    V 90letech jsi spolu s partou přátel navštívil mlýn v Poborovicích u Klatov.Odpoledne jsme jezdili na koních po okolí a byl jsi se podívat i na naší chalupě.od té doby vím,že jsi strašně fajn chlap,který nezkazí žádnou zábavu.A po letech jsem se s chutí podívala na film,ve kterém hraješ, Román pro ženy.Jseš podle mě pořád velký sekáč a moc tě zdravím,jestli zalovíš v paměti,určitě si na dva dny u Jardy Holakovského v Poborovicích vzpomeneš.
  • 05.05.

    Milý MARKU,když jste slavil 6.narozky-já se narodila!Obdivuji Vás jako osobnost spoustu let!Ráda bych si objednala vaši zbírku básní ale nevím kde a jak.Prosím o radu.Dík Iva.
  • Souhlasím s Luciferkou, starší chlapi jsou nejlepší a Marek Vašut je fakt sexy!!!
  • pro Marka

    Zdravím Marka Vašuta, je to už několik let můj nejoblíbenější herec.Jen mi chybí to setkání a podpis. Nemám nějak vychytaná místa, kam chodí, nemohl by mi to někdo poradit a napsat mail, nebo dokonce sám Marek Vašut? Díky a snad se poštěstí
  • *5* jste super *14*
  • dotaz

    Pane Vašute dávám dohromady majitele vozidel Bojových Tudorů jestli máte zájem tak mi pošlete vaši adresu abychom vám mohli posílat pozvánky na naše srazy které se konají 2x do roka. Díky
  • Vašut

    Vašut je perfektní herec a moderátor. Hlavně je svůj a nedivím se jeho reakcím na novináře, kritiky a jiné chytráky. Přejimu pevné nervy a role, kreté mu přinesou hodně chechtáků a nám zábavu. Netolička
  • pro Marka Vašuta

    jste vážně úžasnej člověk a ten poslední film-román pro ženy byl super a od té doby jste můj oblíbenec,jelikož jsem si tohle zažila na vlastní kůži a starší chlapi jsou nejlepší(mě je 21).ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit