Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý Marku
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • katrinka11

    odkázek :)

    www.ztracenymarek.blog.cz
    budu ráda za vaší návštěvu pá
  • sanduli

    Super

    Marek je úplně suprowej :-) :-) *3* *3* ten Koncert jsem si užila :-) ikdyž jsem musela pracowat :-D ale mocky se mi to líbilo :-)
  • sanduli

    KONCERT

    Hojíík všeci *3* Marek Ztracený bude mít koncert v Městci Králové-9.01.2010...určo kdo bydlíte blíž tak se přijeďte podívat *3* *3* určitě to bude super :) *4*
  • důůůležitý

    čauky lidi nemáte někdo kontakt na Marka je to hrooozně důležitý dík
    • eliska2

      Re: důůůležitý

      Marek má profil na facebooku. pod jménem Marek Ztracený, a na tý fotce je vyfocenej s Adélkou (je to jeho neteř)(je to dítě) a marek jí drží v ruce. *4* mooc hezká fotka *4* jo a má i fanklub
  • Marek vPraze

    Musím potvrdit že na pódiu umí!Je to show co předvádí!zpívá skvěle hodně se zlepšil.JE fakt hezky kluk a nedá se mu upřít talent a originalita!V Praze v Abatonu byl dokonalý a hrál si s lidma jako kočka s myší fakt přesvědčil všechny!chlapy ženský starší i mladší!
    Čtu tady názory a směju se:))Každý má právo na názor ale tady ty ubohý vzkazy?:))Nejhorší je že sem může psát každý takže debil který ani neumí pravopis a v životě umí jen kritizovat může psát špínu protože jeho holka má Marka evidentně ráda:))Někdy kdo má potřebu sem psát tohle je ubohý:))Ahoj
    Marku stojíme při tobě *3* *3*
  • Koncert

    Včera jsem byla na jeho koncerte v Šumperku:) a Musím říct že tam predvedl nejvetší show jakou jsem kdy videla ... a já jich videla dost!!! Rozjel to tam a fanynky nejvíc kričeli!!! Dokonce skočil i do publika a málem sme ho tam rozmačkali:D :D Měla jsem to štestí a byla jsem přímo u podia :) Jinak naživo zpívá užasne!! Nikdy predtím jsem se o nej nezajímala ale po tomhle vystoupení asi začnu!!! Jen me vadí že je trochu namachrovanej a dost si o sobe myslí!!! S kámoškou sme ho potkali ješte venku a proste čekal že se na neho vrhnem nebo tak.. My kolem neho jen prošli a smáli se a to ste meli videt jeho výraz... No ale jinak jeho hlas a vystup jsou opravdu na urovni:)
    • Re: Koncert

      :-))) Tak to jsi toho v životě asi moc neviděla.Marek Ztracený je fakt trouba,hlavně nevím,proč je namachravaný...Fakt nemá být proč.Většinou si tihle týpci co nic nedokázali, myslí,že se z nich svět pos.re.Působí nesympaticky,zpívat neumí,jeho písničky jsou navíc tak prapodivně unylé. *9*
      • Re: Re: Koncert

        jj spiva divne
      • Re: Re: Koncert

        dobře tyy *1*
  • !!!

    HEEJ ASI TÁK, JÁ BYCH UFONKOVI DOPORUČOVALA ZPĚV BEZ ŘVANÍ, PÁČ KDYŽ ON ŘVE, TAk SE TO ANI NEDÁ POSLOUCHAT!!!KDYŽ ŘVE TVL TAK TO VŮBEC NEUMÍ *1* ..TK AŤ TO RADŠI ANI NEDĚLÁÁÁÁ. DOOBŘE? a taky je trapný, že furt má v písních slovo ,,ztrácíš,, TO UŽ JE FAGT UBOHÝ!!VŠAK V RÁDIU MĚLI DOBREJ NÁZOR NA JEHO PÍSNIČKU NOVOU..PREJ: TK TO JE 1. PÍSNIČKA, KDE NEZPÍVÁ ZTRÁCÍŠ, Z TOHO JSEM FAGT NEHOHLA :d STAČÍ ŽE UŽ SE PŘEJMENOVAL NA ZTRACENÝHO.....TO SE MU TO SLOVO TK LÍBÍ??TVL *1* TAK MU PŘEJU ABY SE MEZI OPRAVDOVÝMA HVĚZDAMA ZTRATIL A ABY UŽ O NĚM NIKDO NEMĚL ANI TUCHA!!NAZDAR!!!
    • Re: !!!

      Když se Ti Marča nelíbí nemusíš ho poslouchat,o to se nikdo neprosí,a neurážej mohlo by Tě potkat neštěstí.Jsi hrozně zlá(ý) a takovéto lidi nejsou v naší společnosti vítáni.Radši už na nic neodepisuj a něco si přečti,to ti možná půjde líp.Zvíře se chová líp jak ty.Nazdar.
    • Re: !!!

      palec nahoruu *3*
  • ??

    HEEY, JESTLI ON JE KRÁSNEJ A SEXY, TAK JÁ JSEM JENNIFER LOPEZ *1*
    • Re: ??

      hej, tk to s tebou naprosto souhlasím :D
      • Re: Re: ??

        já myslím,že Marek je docela v pohodě...můj kámoš s ním chodil do školy,tak ho znám i já. A je bezva:-)
        Marku? někdy se musíš stavit v Hadravy:-)
  • COŽE?NO TO MNĚ POSER

    JAAJ, JÁ JAKOŽE FAKT NECHÁPU, JAK SE TENHLE UFONEK MOH' DOSTAT DO SHOWBYZNYSU *1* *1* NEUMÍ ZPÍVAT, A TO CO PŘEDVÁDÍ BYCH PŘIROVNALA SPÍŠ K VYTÍÍ *1* ..KDYŽ TO HRAJOU NA EVROPĚ (COŽ NECHÁPU JAK SE TAM TEN UFON NEUMĚTNÝ MOHL DOSTAT) TAK RYCHLE LETÍM K VYPÍNAČI TVL!!! MG MG MG, NO TO MNĚ POSSSSSER *1* HEY JÁ JAKOŽE FAGT NIKOHO HORŠÍHO NEZNÁM *15*
    • Re: COŽE?NO TO MNĚ POSER

      áá, ttj, velmi dobře řečeno. DOBŘE TYYY!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit