Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můj mareček

    Marečku jsi užasnej zpěvák fakt tě miluju jsi prostě super, a nejlepší na tom je jak jsme se s polu fotili a tě mohla obejmout a dát ti pusu fakt supr no prostě miluju tě miluju tě miluju tě miluju tě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* <3 <3 <3 <3 <3 <3
    • Ne je můj nikoho jiného. Já ho miluju už rok. Marečku ty blbý keci neposlouchej jdou blbý. Mijuji tě miluji tě. Moc tě miluji.:-DDDDDDDDDD
    • Re: můj mareček

      wau holka tak to ti závidim *14*
  • hvezdicka.kikuska

    milujůůů těěě

    milujůůů tě marečkuuuuu *14* *14* *14* *14*
    • Ne ja tě miluju.
  • nika1979

    Mareček Ztracený

    Marečku Ztracený viděla jsem tě pořadu hadej kdo jsem. hnedka jsem tě uhadla. jsi baječnej muž. S velkým M______* tvou pisej miluju. ztracíš-------------- (+)
    ++++++++
    11111111111 *14* *14* *14* *14* *14*
    veronika korodiová
    • eliska2

      Re: Mareček Ztracený

      tak to se ti nedivím já ho taky zbožnuju Marek je prostě ten nej. *14* *14* *14* a nejvíc se my líbý písnička POHÁDKY ta mě úúúplně dostala a i INSPIRACE mě se sice líbijou všechny jeho písničky ale tyhle dvě mě dostali. už se těším na další CD od marka *14* *14* *14*
  • Diskuze na Lide.cz

    Pro všechny co mají rádi nebo znají Marka, je nově otevřená Diskuze na Lide.cz Marek Ztracený VS David Deyl, mužete tu diskutovat o tom kdo z nich má jaké přednosti a jak kdo umí zpívat..xD
  • eliska2

    tapety

    mohl by sem někdo dát tapetu na plochu. marek tu má jen jednu *9*
  • hm...

    No nevím, mně příjde že tenhle kluk prostě nezpívá, ale vyje. To je prostě hrůza jen ho slyším v rádiu a musím to vypnout, to si rači poslechnu dechovku od babičky než jeho *1* *15*
    • so.ones.more

      Re: hm...

      *1*
    • eliska2

      Re: hm...

      tak v tom s tebou nesouhlasím. mareček je ten nej a spívat umí dobře. co dobře přímo genyálně *14* za to že ty nemáš hudební sluch za to mareček nemůže.
      • so.ones.more

        Re: Re: hm...

        Nevím, jestli někdo s tvým pravopisem má právo vstupovat do diskuse dospělých, přinejmenším mentálně... Ale právo na svůj názor máš, jen ho zkus příště vyjádřit lépe *3*
        • Re: Re: Re: hm...

          TVL KDO ŘÍKÁ, ŽE JE TO DISKUSE DOSPĚLÝCH??? *1* *1* MG, MG, MG :d
      • Re: Re: hm...

        Já osobně, jesli mužu podotknout, s ni taky nesouhlasim, ale myslim že na toho tvýho "marečka" Mára asi není moc zvědavej..Navíc si myslim že holky co neuměj pravopis *9* u něj asi taky nezabodujou, nemyslíš že ve slově zpívat se píše Z a geniálně Měkký I?? A taky, další hrubka..Když už Mareček tak aspon s velky M.. *15* *15*
        • Re: Re: Re: hm...

          HELE TY LENINE DOKONALÝ!! A TY ZASE ASI NEUMÍŠ PSÁT Í S ČÁRKOU, ALE JEN I..TAK ZE SEBE LASKAVĚ NEDĚLEJ ZNALCE PRAVOPISU, PÁČ TO JSEM JENOM JÁÁÁÁ *1* *1* A KDYŽ UŽ CHCEŠ NĚKOHO O PRAVOPISU POUČOVAT, RADŠI SI TO PO SOBĚ VŽDY JEŠTĚ PŘEČTI. (3KRÁT MĚŘ, 1 ŘEŽ-TO ZNÁŠ, NÉÉÉ?) *1* *1*
          ...TAK PRO PŘÍŠTĚ, JO???? NAZDAR
      • Re: Re: hm...

        Já osobně, jesli mužu podotknout, s nim taky nesouhlasim, ale myslim že na toho tvýho "marečka" Mára asi není moc zvědavej..Navíc si myslim že holky co neuměj pravopis *9* u něj asi taky nezabodujou, nemyslíš že ve slově zpívat se píše Z a geniálně Měkký I?? A taky, další hrubka..Když už Mareček tak aspon s velky M.. *15* *15*
  • Pro Marka

    ahoj marecku *14* jsi ten nejkrasnejsi kluk co muze byt, mam vsude tvoje fotky, a jinac byla jsem na tobe v na Hanackyvh benatkách v Litovli byl jsi skvelej, skus se ozvat na tel 608368772 jinac mi je 16 let a kdydne poslu fotku. pá miluju těěě *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Já tě miluju. Máro spíváš krásně.
  • vero-nika

    fotka

    *3* sem přidala do fotek fotku s Markem Z. ted byl v Litovli v sobotu tak sem se nechala vyfotit *5*
    • eliska2

      Re: fotka

      to je skvělí a pokecali jste spolu? *3*
  • eliska2

    :-(

    delší dobu sem tu nebyla protože sem byla na víletě. ale jak se tak koukám tak se tu nic nezměnilo *9* u enrika iglesiase se furt kecá a tady nic *16* vy si snad lidi děláte srandu. zatím se mějte a hlavně pište *4* já uš si připadám že si tady píšu jenom já *15* ne kecám s kamarády se tu dobře kecá i když je neznám osobně. zatím se mějte fajn *3*
    • nika1979

      Re: :-(.Mareček Zracený

      ja tady chodim dodiskuzich. a řeknu
      svůj Velkej Nazor
      Mareček Ztracený ...........
      je supr užas sexy,,,, Můž s Velkím M.
      *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • eliska2

    t-music chart

    doufám že hlasujete lidi *3* nesmíme vynechat ani jeden den. kdyš v tom t-music chart máme marečka *14* mějte se fajn lidi *3* a nezapomen´te hlasovat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší