Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší! *4*
  • Mariah má krásný, příjemný hlas a je to jedna z nejlepších zpěvaček na světě... *3*
  • Její otec je napul latino a napul černoch a matka irka a Mariah v sobě toho černocha má je to vidět je sexy
  • skih

    hodně štěstí

    Přeju všechno nejlepší a hl. zdraví... *4* *3*
    Skih
    • anka6959

      Re: hodně štěstí

      VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ *14* *14* *14*
  • anka6959

    Pro mariku

    JÁ SI TAKY MYSLÍM ŽE TO JE JEDNA Z NEJLEPŠÍCH ZPĚVAČEK NA SVĚTĚ SPOLU S WHITNEY HOUSTON CELINE DION ATD.... MÁM JÍ RÁDA MILUJU JEJÍ SONGY ALE NĚKDY MI PŘIJDE ŽE JE TROŠKU POVRCHNÍ ŽE JÍ TA SLÁVA AŽ MOC STOUPLA DO HLAVY OD ZAČÁTKU 90.LET A TAKY SI MYSLÍM ŽE BY POTŘEBOVALA NĚJÁKÝHO POŘÁDNÝHO TEXTAŘE A PRODUCENTA KTERÝ BY JÍ MOH NAPSAT KVALITNÍ SONGY PROTOŽE V DOBĚ LADY GAGA NEMÁ ŠANCI A NEBO BY SE MĚLA VRÁTIT NA ZÁČEK SVOJÍ KARIERY.
    • no to si zase nemyslim, ze by ji neco stoupalo do hlavy, kdyz se podivas ona takova byla vzdycky, a je zase dost zkusena a ma toho moc proziteho,to nema za potrebii......... a v dobe lady gaga bude porad tak slavna, ptz hudba se netoci jen kolem malych deti a teenageru ;-))ae jiank souhlasim, ze Mariah,Whitney,Celine atd...jsou nej...x))) taky to tak citim...x))
  • MARIAH GRATULUJI !!!

    Mariah ,
    gratuluji Vám, že se Vám splnilo Vaše přání!!!
    *3* *1* *15* *4* *14* *4* *15* *4* *1* *3* *15* *3* *15* *3* *15* *3* *15* *14* *14* *14* *15* *15* *14* *15* *3* *1*
  • anka6959

    tak vidíte

    je těhotná....podlouhý době se konečně dočkala.a jak tady píšete že nechtěla děti ba naopak moc si je přála ale nemohla otěhotnět prý budou dobrý rodiče ja jí to ze srdce moc přeju.konečně našla i toho pravýho se kterým bude mít rodinu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jajak5

    jajak5

    prosim vás chtěla bych vidět film stát se hvězdou a nevím kde ho mám stáhnout nebo sehnat mužete my někdo poradit moc díky *14*
    • Re: jajak5

      ahoj tady martina do vyhledávače zadej ulož to.cz to je přímo stránka na stahování filmů,koncertů,vydeoklipů atd. a na té stránce uložto zase do vyhledávače zadej stát se hvězdou. a stáhni to ale se stahováním už si musíš poradit sama.já ten film už vyděla byl.na konci to bylo smutný. ale neebude to hrát česky ale anglicky ale budou tam titulky v češtině.tak ahoj a hodně štěstí.
    • Re: jajak5

      www.kinotip.cz je to tam
  • FUck all

    Madonna je Madonna
    Mariah je Mariah nemůžete je srovnávat Madonna má hodně jiných předností a má více fanoušků a prodaných alb ale Mariah má zase o 4 oktávy v hlase víc než Madonna a to jí musí stačit *4*
  • ROZŘEŠENÍ

    http://www.youtube.com/watch?v=Kbu6 xzd_yso&feature=related

    *14*

    jj skvělé video
    • dianna114

      Re: ROZŘEŠENÍ

      jj, to znám už dlouho, to je dobrý *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit