Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday!!!!

  • Zigo

    Marián👸🏼

  • Narodila se 27.3.1970 ne 1969.
  • Všetko naj k tvojim narodeninám.
  • všechno nejlepší Marioh :) :) *3* *4* *4*
  • Luky1987
    Mariah Carey je dobrá zpěvačka a fakt sexy ženská
  • A co Celine Dion ? :O
  • ještě k nim patří CH.Aguilera takže 3 nejlepší zpěvačkyvšech dob(Mar.C.,Whi.H.,CHri.A.)no a za nimi Madonna..! *3*
  • oelli
    Happy birthday!!!!!
  • Troufám si říct, že spolu s W. Houston jsou to nejlepší zpěvačky na světě.
  • mmiilluju thee moc mam radaa tvoje pisnickyy vsechny je uumiiim do jedneho uplne sehny a jak spivas smim neej spevakem erick benet tu mama taky rada moc bi ssem si prala se stebou setkat mam te rada a film jak se stat hvezdou je viborney moc heskey film porad dobre spivas a jety hodne let nwm kolik ale vim ze hodne a porad mas dobrey hlas porad spivas dobre uus abi bil nowey song <3 <3 *14*
  • Všechno nejlepší! *4*
  • Mariah má krásný, příjemný hlas a je to jedna z nejlepších zpěvaček na světě... *3*
  • no to si zase nemyslim, ze by ji neco stoupalo do hlavy, kdyz se podivas ona takova byla vzdycky, a je zase dost zkusena a ma toho moc proziteho,to nema za potrebii......... a v dobe lady gaga bude porad tak slavna, ptz hudba se netoci jen kolem malych deti a teenageru ;-))ae jiank souhlasim, ze Mariah,Whitney,Celine atd...jsou nej...x))) taky to tak citim...x))
  • Její otec je napul latino a napul černoch a matka irka a Mariah v sobě toho černocha má je to vidět je sexy
  • anka6959

    Re: hodně štěstí

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ *14* *14* *14*
  • skih

    hodně štěstí

    Přeju všechno nejlepší a hl. zdraví... *4* *3*
    Skih
  • Re: jajak5

    ahoj tady martina do vyhledávače zadej ulož to.cz to je přímo stránka na stahování filmů,koncertů,vydeoklipů atd. a na té stránce uložto zase do vyhledávače zadej stát se hvězdou. a stáhni to ale se stahováním už si musíš poradit sama.já ten film už vyděla byl.na konci to bylo smutný. ale neebude to hrát česky ale anglicky ale budou tam titulky v češtině.tak ahoj a hodně štěstí.
  • Re: Má děti???

    nemá ale 2 čeká *3* *3* *3* *3* *3*
  • anka6959

    Pro mariku

    JÁ SI TAKY MYSLÍM ŽE TO JE JEDNA Z NEJLEPŠÍCH ZPĚVAČEK NA SVĚTĚ SPOLU S WHITNEY HOUSTON CELINE DION ATD.... MÁM JÍ RÁDA MILUJU JEJÍ SONGY ALE NĚKDY MI PŘIJDE ŽE JE TROŠKU POVRCHNÍ ŽE JÍ TA SLÁVA AŽ MOC STOUPLA DO HLAVY OD ZAČÁTKU 90.LET A TAKY SI MYSLÍM ŽE BY POTŘEBOVALA NĚJÁKÝHO POŘÁDNÝHO TEXTAŘE A PRODUCENTA KTERÝ BY JÍ MOH NAPSAT KVALITNÍ SONGY PROTOŽE V DOBĚ LADY GAGA NEMÁ ŠANCI A NEBO BY SE MĚLA VRÁTIT NA ZÁČEK SVOJÍ KARIERY.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit