Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anka6959

    mariah

    ja nevím proč ji urážíte je to podle mě jedna z nejlepšícd zpěvaček na světě ona toho tolik dokázala a mam ji stršně ráda ale neměla byse tolik předvádět a vtom klipu obsessed je skvělá a ten eminem teda stoho nadělá vždyt tam nikoho neparoduje a animu tam není podobná vždyt tam má vousy *4* *13* *4* *15*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    *

    Nejkrásnější ona <3
  • je dobra

    mariah je dobra zpevacka me se strasne od ni libi pisnicka obsessed ta je uplne dobra *4*
  • helenkaaa

    yeah

    noto čučim, sme se s mámou štěkaly, kdy se mariah narodila, jestli rok 69, nebo 70 a ted koukam a rikam tak 69 teda a.... ty vole mě jebne 27. března... to mam ppřece narozky já... *14*
  • dianna114
    *14*
  • Mariah je neeeej

    Mariah Carey je ńejpesí na ni se nehrabe zadana Pussycat Dolls Lady gaga atd je to proste holka s hlasem nehoraznym je to moje zpevacka proste"
  • Re: Re: Mariah

    díky alespoň někdo to ocení *3* *3*
  • rok

    Máte tam špatný rok narození, je to 1970! a ne 1969
  • sara99

    Mariah-The remixes chapter 2

    http://rapidshare.com/files/1428226 24/Mariah_Carey_-_The_Remixes_Chapt er_II.rar
  • Re: Mariah

    Myslim ze mas v necem pravdu Mariah je skvela ale s tim odhalovanim to nema zapotrebi jinak ji nemam co vycist uzasna a krasna zpevacka.
  • Re: d.kelly.k odpověď

    Nic proti,ale zpívat umí každej jen to podat dotoho zprávnýho vánku víš bye bye *3*
  • Re: mariah carey nechápu to

    je to dobře napsaný tose neboj.ale víš co nechápu??? ty kecy o tom jak je nádherná a že jí každej opíchá že jí to strčí mezi kozy atd.. je to trapný kdyby řekli jenom jak je Úžasná ale néé oni to musejí ještě zhoršit.. takhle zní dělají jenom couru
  • Re:

    ale má
  • Re:

    jakto že nemá na rihannu???ta má na každýho
  • Re: Mariah Carey

    to je konečně to co chci slyšet
    díky *14*
  • Re: Re: MARIAH

    to si myslel jak!!!jako!!! že by ti dala??? to seš naomilu kocourku *3*
  • Re: Mariah

    jmenuje se to GLITTER (stát se hvězdou)a je móóóóóóc supéééér *3*
  • Re: Nejlepsi

    SOUHLASÍÍÍÍÍMMM
  • Re: Re: pipinka

    jóóó a jakýýý když to tvrdíš???
  • Re: Mariah

    hele MARIAH nemáááááááá kozy ale prsa to je rozdíl!!!!!!!a navíc je to její věc co ona dělá nikoho taky nezajímá co děláš ty.!!!!!!!!tak se sklidni!!!! jasně za potřebí to nemá ale kdo jóóó????!!!a navíc je to ta nejlepší zpěvačka co kdy existovala. *8*
    ani nevíte jestli jí opravdu máte rádi nebo néééé!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* a když už jóóó:tak proč to nedáváte na jevo???aspoň se jí v něčem zastaň nééé když jí někdo pomlouvá *16* *14* MARIAH CAREY *14* můj e-mail:www.mariahcareyjesexy@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit