Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mariah

    Mariah je podla mna ta najlepsia spevacka...ma super piesne,naj je podla mna All I want for christmas...prosim,ak viete,ako sa vola film,kde hrala spevacku,ktora sa zalubi do producenta???
    PLS,napiste mi to...
  • Re: MARIAH

    Není nejlepší.Nejlepší je Christina Aguilera.
  • MARIAH

    Mariah je nejlepší zpěvačka na světě.Víc mě nezajímá.Je mi jedno jaká je v soukrmí.Její hlasový rozsah bere dech.
  • Neda se o ní pochybovát,je to prosté legenda zpěvaček *4*
  • Mariah Carey

    Náhodou som natrafil na túto diskusiu o Mariah Carey. Ľudia sa spamätajte pre boha ako môžete Ramazottiho alebo nejakú Rihanu porovnávať s Mariah? Rihana má akurát chytľavé melódie ale hlas žiadny a o Erosovi sa ani vyjadrovať nejdem lebo sa tu píše asi slušne. Rihana asi musela dostať mnohých producentov do postele aby jej tie slaboduché popevky vôbec vydali. Whitney bola úžasná ale vlastnou vinou sa ničí ale verím že raz bude tam kde bola. A teda nezostáva mi nič iné len skonštatovať, že Mariah Carey nemá vo svete pop - music konkurenciu. Je famózna a to, že má nejaké to kg naviac ....Ide o spev a hlas a to táto Diva všetko má a zvláda na jednotku.
  • Umíte jen soudit,začněte u sebe...
  • Mariah....

    mám docela ráda,ale pro mě má nejlepší hlas Whitney Houston.Jinak dřív byla Mariah asi lepší,nevim,je to můj dojem.Možná se jí vedlo i lépe.prostě neni špatná,je to jedna z nejlepších zpěvaček na světě. *5*
  • Moc ji řeru když se koupe ve vaně s růžemi *4*
  • Mariah Carey je fakt dobrá už když jsem byl jako dítě tak jsem jí obdivoval jaký ona má hlas je prostě nejlepší z nejlepších zpěvaček na světě.
  • Mariah Carey

    JE PROSTE NEJLEPSI!!!!!
  • je fáákt dobrá má krásnej hlas.. dotáhla to hodně daleko...a ty její singly jsou taky mooc super.....
  • Je to super zpevacka ma dobry singly!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale na zpevacku Rihannu nema ale je super!
  • super
  • zpěvačka je fenomenální ... a víc mě u ní nezajímá!! Prostě po pěvecké stránce je úžasná, a v tomhle případě na tom, jaký je člověk až tak nezáleží ...
  • Mariah Carey je velmi dobrá zpěvačka ale na Whitney Houston nemá.
  • Tatko vam poviem...hlas ma NADHERNY! To je ptavda! Len naozaj skoda, ze niektore pesnicky ma fakt nudne! Ale We belong together(sorry fakt neviem ako sa ta piesen pise) je skvela. No nepatrim medzi jej fanusicky ale je celkom dobre. V zivote dokazala vela a jej rodina na nu musi byt hrda:-D
  • Really fan

    Ahoj všem, chci jen upozornit pro ty, kteří si myslí, že mariah umí česky či snad chodí na tyto stránky, jste na omylu, takže ahoj mariah apod. je fakt směšné, dost mě to pobavilo, jen tak dál, jinak mariah je nejlepší zpěvačka na světě a má za sebou další the best song(už 17náctý) We belong together, gratuluji, obdivuji tuto divu, mám vše její cd, spoustu plakátů, dvd, vhs, fotek, kalendářu, triček, hrníčku, a taky nějaký ten podpis...Považuji se za velkého fanouška Mariah Carey
  • ma uplne skvelej hlas a supr pisnicky
  • jojo

    je skvela zpevacka ale jinak je blba jak necky....hlas je ale jeden z nejlepsich na svete-nadhera!!!!!!!!....klobouk dolu (ale ne do tech necek :-))).....
  • mam ji rada protoze umy zpivat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit