Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: mariah

    KAZDY MA SVUJ NAZOR A NIKDO VAM HO NEBERE JA BYCH REKLA ZE SE NEPREDVADI...ASI ZAVIDITE ZE TAKHLE NEDOPADNETE KOMENTOVANIM NIC NEZISKATE TAKZE ASI SMULA...... JE TO NEJLEPSI ZPEVACKA KTEROU JSEM KDY SLYSELA CAU *3* *3* *3* *3* *10* *16*
  • Re: jajak5

    www.kinotip.cz je to tam
  • MARIAH GRATULUJI !!!

    Mariah ,
    gratuluji Vám, že se Vám splnilo Vaše přání!!!
    *3* *1* *15* *4* *14* *4* *15* *4* *1* *3* *15* *3* *15* *3* *15* *3* *15* *14* *14* *14* *15* *15* *14* *15* *3* *1*
  • anka6959

    tak vidíte

    je těhotná....podlouhý době se konečně dočkala.a jak tady píšete že nechtěla děti ba naopak moc si je přála ale nemohla otěhotnět prý budou dobrý rodiče ja jí to ze srdce moc přeju.konečně našla i toho pravýho se kterým bude mít rodinu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jenniferlopez

    Re: nej

    když budeš zpívat stejně dobře jako mariah tak v budoucnu skončíš u silnice jak kurva jU???radím ti dobře zozmyli si to ok?:DxD
  • jenniferlopez

    Re: proMariahsucks

    tjn je nej ale až po: madonna,fergie,nicole scherzinger,pink,christina agilera,missy eliot,ciara,50 cen lil wayne atd... takže není nej sry asík tě zklamu LOOOOL:D
  • dianna114

    Re: ROZŘEŠENÍ

    jj, to znám už dlouho, to je dobrý *1*
  • jajak5

    jajak5

    prosim vás chtěla bych vidět film stát se hvězdou a nevím kde ho mám stáhnout nebo sehnat mužete my někdo poradit moc díky *14*
  • FUck all

    Madonna je Madonna
    Mariah je Mariah nemůžete je srovnávat Madonna má hodně jiných předností a má více fanoušků a prodaných alb ale Mariah má zase o 4 oktávy v hlase víc než Madonna a to jí musí stačit *4*
  • ROZŘEŠENÍ

    http://www.youtube.com/watch?v=Kbu6 xzd_yso&feature=related

    *14*

    jj skvělé video
  • ROZŘEŠENÍ

    http://www.youtube.com/watch?v=Kbu6 xzd_yso&feature=related

    *7* dobrý video :D
  • dianna114

    Re: proMariahsucks

    To, že tady někdo uráží Mariah, neznamená, že ty musíš urážet Madonnu *13* A není to žádná kráva *16* . A to, s kým chodí, je snad její věc, ne?? Jo a odpověz mi prosím.. to si to u tebe posrala jen proto, že chodí s Jesusem?? Tak to fakt nechápu..
  • anka6959

    Re: Má děti???

    ne nemá ale už by si je mohla pořidit má na to věk
  • sediva.linda

    Má děti???

    Má Mariah děti???????? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
  • anka6959

    proMariahsucks

    jo ona nemá proč na ní žárlit a MARIAH umí rozhodně líp zpívat než madonna MADOONA je krááááááááááva s tim jesusem vždyt by mohla bejt jeho mámou měla sem jí ráda ale madonna si to u mě posrala MARIAH JE NEJ NEJ NEJ NEJ nejlepší zpěvačka co znám
  • smouhlinka

    Miriah

    jj...souhlasím je skvělá *14*
  • nej

    Já mám ráda Mariah Carey...je to super zpěvačka s velkým rozsahem...a co na tom jak vypadá...at si vypadá jak chce...ale je prostě boží..rozhodně lepší než madonna ...když si třeba pustíte písničku love takes time tak vás dojme...je super chtěla bych zp¨ívat stejně dobře jako ona.. *3* *3*
  • Re: mariah

    neměla by se předvádět? :D tys asi neslyšel jak jí v těch svým rapech častoval co? :D
  • krásná

    mariah vyppadá líp jak kdejaká dvacítka...
  • anyxx

    Re: je dobra

    si snad z padla z marsu ne?song obsessed je TRAPNEJ!!!píča to je stará a jk paradovala eminema to mě fkt nasrala-v tom songu zpívá: proč říkáš že sme se spolu vyspali(nebo tk něco) Em by se jí nedotk ani klackem!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit