Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....ahojky

    Ahojky Mariano!Nechceš si psát,třeba přes e-mail nebo icq?Vím,že ti píše asi spousta dalších tisíce lidí takže pochopím když nebudeš chtít.
    Katka *3* *4* *7*
  • ahojky....:)

    Ahojky lidičky....ste úžasný všichni a mám vás všecky moc ráda páč mi moooc a mooc pomáháte a toho si moocky vážim,bohužel,ale mi za chvíli budou odvážet počítač do opravny takže na počítač nebudu moct chodit a taky potom začne(blbáááá)ŠKOLA a to sem na počítač nebudu chodit vůbec....bohužel... *9* všem bych vám mooocky ráda dala mailíka nebo icq nebo tak,ale nejde to páč vim,že bych vám stejně nemohla napsat *9* je mi to šíleně moc líto, a hrozně mě to štve,ale nic s tim bohužel nenadělám....všichni se mějte krásně přeju vám jenom to dobrý....ste skvělý a miluju vás mějte se papapapapapa *14* *14* *8* *4* *3* *4*
    • Re: ahojky....:)

      ty nám nemáš za co děkovat!to my děkujeme tobě že si stebou můžeme psát jiné osobnosti třebe i ve tvém věku si snáma nepíšou nabo nemůžou a my milujeme tebe tak se měj dobře a papa *3*
  • Ahoj

    Ahojky Mariano nevím jestli to víš,ale nějaký m***r dal tvůj e-mail a tvoje icq na nějakej blog už nevim jaký to byl.Napsal tam tohle:"jei icq je 241-042-898 nick ma Mari a jeji email je mariana.pracharova@seznam.cz a jeji bracha ma email kujba@seznam.cz"
  • Ahoj....

    ¨jj já vim je to kretén,ale lidi pls nepiošte mi na mail ani na icq já to nestíhám je to hrůza pls je to fakt hrůza děkuju moc *9*
    • Re: Ahoj....

      pls das mi icq dikmoooc *14* *14*
  • Cauki:o)

    Achujky Marjánko:o))Tak za prvé ,máš nádherné jméno,za druhé máš nádhernýho bráchu *1* a za třetí jsi prostě skvělá...Doufam,že budeš hrát i v dalších filmech nebo seriálech než jsou Horákovi!!A ne,že ne *13* *1* Měj se krásně...papa
  • Našla sem její Facebook tak kdyby někdo chtěl tak se mi ozvěte :))))
    • zde :)
    • ozívám :-)
    • Jak se na tom facebooku menuje?
  • dotaz

    a ještě jedna otázka asi tě už otravuji ,ale mě to nedá Chodí sem tvůj brácha taky ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit