Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tom

    Ahoj Mari! Strašně moc tě miluju chtěl bych tě poznat osobně, ale fakt už to asi nevydržim asi si něco udělám nebo nevim
    • Re: tom

      Ahoj nic si nedělej normálně si sežeň její konktakt a pronluv si s ní.Je sice herečka ,ale každý je člověk.
  • chtěla bych tě poznat

    Ahoj Mariano znám pár lidí co znají tebe a já bych tě chtěl taky poznat ale nechtěla sem ti psát na lidé a ani na facebook. Vím že když si teď slavná že se s tebou chce každej kamarádit a proto sem ti nechtěla psát. Nechtěla sem bejt vlezlá. Takže pokud by ti nevadilo si se mnou psát a seznámit se tak mi sem napiš a já se ti ozvu ne FB nebo na lidech. *3*
  • Já bo TY

    Ahoj chtěl bych ti říct že som do teba blázon.A díky tobě som vymyslel plán ako sa zvyditalnit.Bude mi to sice chvíli trvat než bude hotov,ale bude to pecka a to vše díky tobě.Ještě bych se tě chtěl zeptat na tvůj facebook pošli mi ho pls nebo něco jiného.
    Díky mocinky
  • golf

    Ahoj všechno nejlepší k narozeninám ti přeje golf *4* *4* *4*
  • Je to pěkná holka a umí dobře hrát
    • Re:

      JJ...máš pravdu
  • tvůj brácha

    ahoj je pravda že tvůj brácha je jakub prachař prosím odpověz na email a jaksi hrála v horákovích tak v 29dílu jsi tu ELVÍRU zahrálaa DOst DObřE *4*
  • JSTE UBOHÝ

    Co to tady píšete za sračky? Směju se vám dámy. Tohle je fakt už moc. Určitě kdybyste ji nekde potkali a bavili by ste se s ni, tak byste hrali kamosky. Nic o ni nevite. A, ze pise na FB kazdejch 5 minut novej status? No a co? Dělá to spousta lidi a kdyz vam to tak vadi tak si ji vymazte! Vy jste trapne, male, ubohe a zavistive male holcicky, ktere jsou zamindrakovane! Ona je uplne normalni holka jako kazda jina. Jenom se narodila do slavne rodiny. A muze snad za to? NE!!
  • Ahoj....

    Děkuju moc:)
  • ahojky

    ahojky všichni.....sem moc ráda za vaše příspěvky sem....moc mě těší *4* děkuju vám *3*
    • Re: ahojky

      promin ten mail je Nikolka.Metkova@seznam.cz
    • Re: ahojky

      Ahojky Marianko,doufám že si to ty,protože jestliu ne byla bych moc smutná,strašně moc tě obdivuju jak může mít někdo takový talent,chtěla bych si s tebou dopisovat,vim že tě asi každý otravuje takže pochopím když se mnou nebudeš chtít mít nic společného.nemohla by si mi dát tvé icq mail nebo cokoliv(Nikolka.Metova@seznam.cz) *14* *14* *3* *3* *8*
  • Horákovi

    Ahojky Mariano!Seriál Horákovi sleduju už od počátku až do ted.Je užasný!Taky se mi líbí jak hraješ, proto bych si přála s tebou dopisovat.Moc tě prosííím, napiš mi na můj e-mail tvoje icq.Mockrát ti děkuji. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit