Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojky

    ahojky lidičky jakpak se máte a co ty Marianko ?A víš kdy začnou novédíly Horákových nebo jestli vůbec budou? *3* *14* *4*
  • Ahoj....

    Děkujuuu *14*
  • Ahoj....

    ahojky lidičky ste moc hodný že mi žikáte taková krásný věci šíleně mě to těší...mno Horákovi asi už definitivně skončili taky mě to mrzí.....a na mailík vám bohužel psát nemůžu páč tam nechodim takže tak mno,ale ráda vám někdy napíšu tady *3* neee Jana Komínka nemiluju to si někdo vymyslel vážně ho nemiluju je to super klukm a můj kamarád nic víc *3* Jinak vám všem šíleně moc Děkuju
    P.S.na Elvíru sem pyšná..konečně nákej dobrej vtípek na otho Ondru *4* a přede mnou nemusíte mít respekt přee Terkou to bych respekt asi taky měla,ale přede mnou vážně nemusíte nebojte *15* *3*
    • Re: Ahoj....

      awojjjjjj marianko a na pokec chodiis plis napis minik dekujuuuuuuuuu mocc *3* *3* *3* pjosiim
  • Zdravím :)

    Ahoj :) Seriál Horákovi mám fakt dost ráda, je hustej :P Jednou jsme se dívali na nějakej díl a v hercích byla napsala Mariana i s Jakubem, oba Prachaařovi :P Hned Nás napsalo, jestli je to jeho sestra... To teď jsem to nějak neřešila, omylem jsem ale dnes narazila na nějaký článek o Jakubovi, tak mi to připomnělo, že jsem se chtěla podívat na to, jestli souhlasí rodiče :P A fakt, že jo :D

    Mariana: Mnoo, na fotce s bráchou seš fakt dobrá :D

    Tož se zase lůčím... Zdarec *1*
  • Icq Nebo Lidé

    Ahojííík Mari Mám k tobě takovou prozbu chtěl bych si s tebou dopisovat a to přescokoli třeba ICQ nebo i přes e-mail vím že to je asi těžký furt tě asi někdo otravuje takže kdybys nechtěla tak so můžu dělat žeano ale moc rád abysimi napsala na Email tvoje icq nebo cokoli cobys chtěla díky ti moc

    ICQ:454956356
    Email:Dominik S95@seznam.cz

    PS:Moc ti děkuji za napsání *4*
  • ahoj:)

    To s tim ICQ sem nepsala já já svoje ICQ dávám jenom lidem,který znám promiň...
  • PRo super herečku Marianku

    Ahoj moc tě zdravím si fakt úžasná herečka akorát mě mrzí, že Horákovi už končí ja doufám, že jěště nějaký díly budou. Vím že toho máš hodně že tě asi lidi hodně otravujou ale prosím tě napiš mi na můj e-mail chtěl bych ti tam něco říct prosím *9* *9*
  • Dejte jí pokoj

    Nemám ji moc ráda ,ale takhle do ní rýpat nemusíte *13* , nemůže za to ,že je Prachařová a jestli je namyšlená ? Kdo dneska není *4* .
  • ahoj Mari!

    Ahoj Mari, asi si to nepamatuješ, ale kdysi jsme se viděli a já bych byl moc strašně rád kdybysi mi dala svůj kontakt třeba mail nebo icq, skype nebo cokoliv jiného strašně moc tě obdivuji a chtěl bych si s tebou dopisovat jestli teda taky chceš tak se mi prosimtě ozvi díky moc
  • vicccky

    Happy B-Day

    Mari,přeju ti všechno nej nej nej k narozeninám :) užij si party a nepřežeň to s alkoholem :D :P Viky ♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit