Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJKY :)

    Ahojky, ze zacatku Horakovych jsem se nedivala a mrzi me to jeste ted. Pak jsem uvidela jednou cely dil a byla jsem nadsena a od te doby se divam porad. Horakovi se prestaly na cas vysilat a zacli ho davat az o prazdninach. Jelikoz mam prazdniny vzdycky nabity (letos to BYLY me posledni, tak o to vic), tak jsem nemohla dopustit JE nevidet, tak jsem poprosila kamarada a dala mu ciste VHS kazety aby nahral kazdy dil. Zitra si jdu zrovna pro hotovou praci, tak uz se moc tesim. Tebe jsem chtela poprosit o kontakt na Tebe(mail,icq,mobil), protoze se mi jevis jako sympaticka a chytra holka a urcte bys byla moji dobrou kamaradkou.Chtela bych si s Tebou psat... Jen skoda, ze nas deli od sebe necelych 10 let *3* , ale myslim, ze velky problem to byt nemusi... Budu rada, kdyz mi das vedet *14* Mej se hezky. AHOJDA
  • peo Marianku

    ahojky Mariano moc moc mocinko se mi líbíš jak hraješ atd.ale chtěla bych tě poznat lépe jestli můžeš a jseš ochotná dej mi prosím tě tvůj email a icg *14* *3* *4*
  • CUS

    AHoj Marjánko hele v jednom bloku jsem četl že prej miluješ Jana Komínka je to pravda? vím že je to osobní věc že mi do toho nic neni takže pochopim když mi to nebudeš chtít říct
  • Ahoj

    Ahoj mohla by jsi mi poslat tví icq na mail???díky moc *1*
  • sjupr

    Nemusí to bejt ona !

    hele lidi víte ža ta mariana jako ta co to sem píše vůbec nemůsí bejt ona ? neřikám že to ona neni třeba je ale taky nemusí ;-) jednou sem byla na blogu H2O ( australskej seriál ) a někdo se tam vydával za cleo a všichni si naivně myslely že je to ona ... jako kdyby vůbec věděla kde je ČR . tim nechci říct že mariana to neni ale co vy můžete vědět *4*
    • Re: Nemusí to bejt ona !

      hele lidi takovej podraz bych vám nikdy neudělala *4* *4* *4* *4* *15*
      • ahojda

        ahoj jestly jsi to ty opravdu tak mi napiš na tento e-mail alimyn@seznam.cz díky ti a zatím ahojda
  • Haha

    Mariana si myslí,že je slavná,ale to není,ty její statusy na FB,píše je co 5 minut,jsou fakt trapně ubohý,stejně jako ti,co jí na FB trapně podlejzaj *13*
    • Re: Haha

      čus a ty maš její facebook napiš pls
  • Všechno nejlepší

    Ahoj. Přeji ti vše nejlepší k Tvému svátku, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a lásky. Tvůj nejvěrnější fanoušek Golf *3* *3* *3*
  • Dotaz

    Ahoj,chtěl jsem se zeptat jestli teď momentálně něco točíš?A taky jestli máš kluka ? *4* předem dík za odpověď.
  • pro Marianku

    nazdárek Mary jak často sem chodíš??
  • v horakovych jsi byla fajn.......... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit