Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj....

    Děkujuuu *14*
  • Vse nejlepsi k svatku ...

    Ahojky, take dodatecne preji vse nejlepsi k svatku *3*
    az dnes jsem se dostala zase na net *9* papa
  • Ahoj....

    Děkuju moc:)
  • Všecho nejlepší

    Ahojky Mariánko přeju všechno nejlepší k svátku.(sice trochu pozdě) *1* *4* *3* *3*
    • Re: Všecho nejlepší

      já se přidávám *14* *3* *4* *14*
  • Ahoj....

    mno jo už mi z toho tzrochu hrabe,ale zatim je to eště ok *1* já to nestíhámj no škola atd....takže už neodepisuju mrzí mě to ale... *9*
  • Ahojky

    Ahojky, taky jsem ti psal na mail, ale asi máš jiný starosti, když teď začala škola. Kdy budeš mít ten nový??
    Jsem, ale rád, že chodíš aspoň sem.
  • pro marjánku

    Ahoj Marjánko ty na e-mailech neodepisuješ vid poslal jsem ti dva jak si mi minule odepsala byl jsem moc rád ale chápu že tam nechodíš musíš se z toho zbláznit *3*
  • Ahoj....

    ahojky no já nevim už to prostě čt asi nechce ale já ti vážně nevim čim to je....je mi to moooc líto vážně *9* jj já vim že tam náká MARIANA napsala něco sprostýho a tak občas se tam chodim juknout,ale radši neodepisuju páč by mi stejně nikdo nevěřil....ale takhle sprostá fakt nejsem....už tam dávno nic nepíšu....a taky už doufám nikdy nenapíšu *3*
  • pro Marjánku

    No tak to si vymyslel Marjánko protože ostatní lidi kteří mají o tobě blogy tak tak do chatu píšou různy věci a vydávají se za tebe to me štve pak nevim jestli si to psala opravdu ty :(
  • horákovi

    to je strašná škoda ,že Horákovi asi nebudou!Vždyt to byl tak skvělí seriál a proč nebude pokračovat? *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit