Přejít na výpis diskuzí

Marie Terezie

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj lidi, nevíte náhodou, kde seženu lístky na příští vystoupení justina biebera? *13* *7* *8* *4* vůbec nikde je nemůžu sehnat... Děkuju předem. *3*
  • Marie Terezie

    Mohu se zeptat, jak zkratit referat o Marii terezii a jejich valkach? Byli by jste moc hodni, mame to na znamky, dekuju.
  • ......

    nenavidim ji..... *1* *1* *1*
    • Re: ......

      Jo,kdyby nevymyslela povinou školní docházku tak ujde,ale v tomhle případě se divim že takovýto stereotip z osmnáctého století vydržel přes 400 let!!! *9* *5* *16*
      • Re: Re: ......

        U Vás je vidět že vám asi školní docházka nic neřekla.Když nastoupila na trůn v roce 1740 a dnes máme rok2009 tak ta povinná docházka netrvá přes 400 let. Moulo.
      • Re: Re: ......

        nebejt jí tak jsme tak blbý že to ani neni možný tak co děláte
  • ona

    bezva osvícenec
    • Re: ona

      Marie Terezie je úplně blbá víte proč?protože založila školní docházku!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Vubec tomu narozsumým! *7*
  • je nuna *15* *15* *15*
  • Já jse jmenuji Terezie a mám kámošku Marii *15*
  • dobrý den,je mi 10.let a učíme se o Marii Terezii!myslím že to bylo dobře že zavedla povinnou školní docházku... tak zatím naschledanou *4*
    • také si myslím že je dobře ,že zavedla povinnou školní docházku :D děkuji :)
    • omg ty jsi fakt na hlavu to jako vážně ráda chodíš do školy? *12* *8*
    • Mně se to teda nelibi nevim jak ty
      *16* *16* *16* *16* *16* *11*
  • co???

    No tak tenhle článek je historicky hodně nepřesný. Podle něj se neřiďte!!!!!!...kravina *9*
  • jejee

    lidi je to halda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit