Přejít na výpis diskuzí

Mark Harmon

OSOBNOST 10.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • halleberryreal51
    Mark Harmon Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. Mark Harmon is my Colleague. I Love you Mark. Your colleague Halle Berry Sexy Hollywood Actress. O:-)
  • Vše nejlepší Mark jsi nejlepší :) ( Happy birthday Mark you are the best actor ) *3*
  • Všetko najlepšie Mark =)))
  • http://www.youtube.com/watch?v=YX9JNHSSacI Happy birthday Mark (všechno nejlepší) :) *14*
  • Mark Harmon je ten nejvíc sexy šedesátník na celym světě!! *14* Já se koukám na NCIS už od samého začátku a strašně ho baštim!!!! Jsem jeho fanynka číslo 1!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • je fakt uzasny. NCIS pozeram hlavne kvoli nemu. ma nadherny usmev
  • Ahoj Lidičky,Mark je nádherný ale věrný své manželce.Vím to poněvač jsi důvěrně píšem,jestli nemáte fotečky napište a do 2,měsícu vám příjde.Je to hodný a férový muž mějte se pá
    • Ehm... Chceš mi povedať, že si s ním dôverne píšeš??? Moja, kde bývaš, pošlem ti adresu najbližšieho psychiatrického ústavu...
    • ahoj vážně si píšeš s Markem našla jsem spoustu profilů na fb ale nikde jsem nenašla nějaký kontakt na něj dala by jsi mi prosím vědět?
  • hraješ skvělé líby se mi ten fil námořný vyšetřovací služba jsi baječnej
    *14*
  • MArku jsi užasnej herec a krasnej chlap *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dra
    všechno nejlepšííííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit