Přejít na výpis diskuzí

Mark Harmon

OSOBNOST 10.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • halleberryreal51
    Mark Harmon Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. Mark Harmon is my Colleague. I Love you Mark. Your colleague Halle Berry Sexy Hollywood Actress. O:-)
  • Vše nejlepší Mark jsi nejlepší :) ( Happy birthday Mark you are the best actor ) *3*
  • Všetko najlepšie Mark =)))
  • http://www.youtube.com/watch?v=YX9JNHSSacI Happy birthday Mark (všechno nejlepší) :) *14*
  • Ehm... Chceš mi povedať, že si s ním dôverne píšeš??? Moja, kde bývaš, pošlem ti adresu najbližšieho psychiatrického ústavu...
  • Mark Harmon je ten nejvíc sexy šedesátník na celym světě!! *14* Já se koukám na NCIS už od samého začátku a strašně ho baštim!!!! Jsem jeho fanynka číslo 1!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • je fakt uzasny. NCIS pozeram hlavne kvoli nemu. ma nadherny usmev
  • ahoj vážně si píšeš s Markem našla jsem spoustu profilů na fb ale nikde jsem nenašla nějaký kontakt na něj dala by jsi mi prosím vědět?
  • Ahoj Lidičky,Mark je nádherný ale věrný své manželce.Vím to poněvač jsi důvěrně píšem,jestli nemáte fotečky napište a do 2,měsícu vám příjde.Je to hodný a férový muž mějte se pá
  • hraješ skvělé líby se mi ten fil námořný vyšetřovací služba jsi baječnej
    *14*
  • MArku jsi užasnej herec a krasnej chlap *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dra
    všechno nejlepšííííí
  • Re: Re: Re: Re: LOVE

    mark je fakt hezkej a čím je starší tím je hezčí a ty šedé vlasy no ty sou fakt sexy *14*
  • www.tony

    Re: kkk

    ty svině :-) on je úplně úplně nejvíc sexy
  • kuddel

    Re: Re: happy birthday ;D

    Tohle je podle tebe dost dobře? Vypadá kurva dobře! Málo který chlap je tak sexy jako Mr. Harmon!
  • gunny

    Re: happy birthday ;D

    Všechno nejlepší !

    Myslím,že Mark není z těch nerozenin moc nadšený. I když nato,že mu je 59 let vypadá dost dobře. *3* *3* *4*
  • birthday

    Všechno nej nej nej jsi jeden z nejlepších herců na téhle planetě tak hodně štěstí do dalších let *14*
  • leniistars

    překlad-Birthday

    Přeju ti vše nejlepší hodně zdraví a štěstí. Hodně úspěchú v herecké kariéře, taky hodně štěstí v lásce a kamarádství.♥ Tvoje fakt, fakt, FAKT NEJvětší fanynka Lenča(Abby):-) ♥♥♥ Miluju tě a moc♥♥ Miluju taky váš nejúžasnější seriál NCIS... Fakt ho šíleně miluju. Tak si užij SVŮJ narozeninový DEN!!:-) ♥♥
  • leniistars

    Birthday

    I wish you all the best for good health and happiness. Much success in the acting career too much luck in love and friendship. ♥ Your really, really, really biggest fan of Lenka (Abby) :-) ♥ ♥ ♥ I love you a lot ♥ ♥ I love you too amazing series NCIS ... Really love him madly. So enjoy YOUR DAY !!:-) birthday ♥ ♥
  • happy birthday ;D

    Všetko najlepšie k narodeninám *15* veľa zdravia, šťastia a podobne *1*

    A v NCIS je úplne super *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit