Přejít na výpis diskuzí

Markéta Irglová

OSOBNOST 20.11.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jééé Marketka bude mit miminko.To je teda bomba.Tak všechno nejlepší a at se dari.V praci i v zivote.
    • Jaká bomba ? *2* Mít v dnešní době ve 25 letech dítě je moc brzo ! *6*
  • Marketa je zvlastni zjeveni.Neni to zadna nafintena damicka ale umi si dojit az pro Oskara.Skoda,ze uz neni s Glenem.Sluselo jim to.
    • prej nic nebylo,Glen to popřel ! *15*
  • tuto osobu nesnasim ,vypadá zanedbaně,nechutně a jeji kvílení je o ničem..
    • jsi nabob,asi víš o životě leda tak kulový.
    • za to ty asi budeš krasavec zamindrákovanej.
  • narozeniny

    Milá Markétko
    Přání k Tvým narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Neoficiální fanklub

    Ahoj všem, kdo fandí Markétě. Je zde někdo kdo by mi chtěl pomoci s tvorbou neoficiálního fanklubu Markéty Irglové?
    Jsem majitel stránek www.marketa-irglova.blog.cz a www.fanklubmarketairglova.xf.cz *4*
    • Re: Neoficiální fanklub

      Můj profil je na adrese www.lide.cz/anakinb , mé icq je 476-808-515
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeeeeeeeej *3*
  • DNEŠNÍ KONCERT

    AHOJ LIDI, NUTNĚ POTŘEBUJU SEHNAT 2 LÍSTKY NA DNEŠNÍ KONCERT. VÍM, ŽE JE POZDĚ, ALE CO KDYBY...
    PŘEDEN MOC DÍKY
    BÁRA
  • Valmez

    Jo je to pěkná baba,skromné děvče,které krásně zpívá a ještě
    umí na klavír.A navíc je to rodačka ze stejného města.Ať žije Valmez a doufám,že
    nejblížší koncert bude u nás.Sme na Tebe pyšní Markétko *4*
    • Re: Valmez

      Je super,snad se mi to taky jednou povede:o) *4*
  • Markéétka

    Markéta je skwela pekne zpiva a i ,kdyz je slavna tak se chova jako obycejna holka,.....prooste ji slava nestoupla do hlavy,..!prooste je doobra,...!!
  • pětka

    Já byl z Once dost zklamanej.Člověk pořád čeká kdy začne film o něčem a být a najednou konec.Rovněž kolovrátkový hit Falling Slowly mě neoslovil.A uplně nejhorší ten konec kdy chudý Glen zakoupí Markétě klavír a sám s rozbitou kytarou odjíždí do Londýna za svou nevěrnou ex.Prostě taková sladká slátanina jejíž vrchol je ten,že ty dva po sobě nakonec neskočí.Dávám pětku tomuto filmu
    • Re: pětka

      S tím docela souhlasím...taky mě moc nenadchl. A některé věci byly dost nepravděpodobné, nevěřila jsem té hrané razanci Markéty v některých scénách...ani tomu, že se jako matka malého dítěte může kromě práce ještě někde potulovat a hrát...a přitom živit i svou matku, která ji doma věčně hlídá dítě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit