Přejít na výpis diskuzí

Markéta Irglová

OSOBNOST 20.11.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím to jen může být....

    Ne lesklá róba, smoking, zlato a diamanty, ale srdce na dlani jo to, co z nich udělalo skutečné hvězdy.
    Fajn poznání, že tohle ještě pořád umí vzít za srdce i ostatní. Bylo to tam vidět, slyšet i cítit.
    Zdenek
  • Příběh z pohádky..

    No co dodat..opravdu je to pribeh jako z pohadky..13-leta holcina z maleho mesta(v pomeru z prahou) nahodou narazi na krasneho chlapka ktery s ni nema zadne vedlejsi umysly a udela z ni hvezdu..a nakonec po par letech krouzeni kolem sebe se daji dohromady..neuveritelny..chtela bych zazit presne to co ona..a mit to co ona (a nemyslim jen oskara ale i glena..) moc jim to preju..*1*
    • kiris

      Re: Příběh z pohádky..

      už před rokem se rozešli!!
      • podle Glena spolu ani nechodili !
  • zázrak z čech

    super holka, super zpěvačka, super písnička co mám říc, je je škoda že takových jako je ona máme více a přitom se přem, kdo umí koho napodobovat(xfaktor, supersatr...) co říc

    ale jinak jí to taky přeju a ve valmezu musí téc chlast proudem *4*
  • OSCAR

    Je to doma!! :) To je super!! Mít Oscara v 19ti se všem Češkám nezdaří :D Fakt super!! Moc jsem jim to přála :)
  • Oscar

    Moc jim to přeju!!! Oběma *4* Ta písnička je krásná *14* A navíc mě těší, že konečně nějaká Češka získala Oscara!!
  • OSKAR

    Je to tam!!!!
  • No nevím

    No nevim, mam radeji jejich pisnicky, no spis Glena, rekla bych ze ma hlavne on zásluhu na nich ale jinak jo at toho oskara dostanou. Ale ti dva spolu? Chodit? Skoda ze nezustal u toho sveho nazoru ze je jeste dite. Myslim ze to nebude klapat. Neverim ze jim to vydrzi. PS: penize Marketu zkazi.
    • Re: No nevím

      Nezáviď *1* Nauč se žít s tím, že Glena a Oscara mít nebudeš.
    • Re: No nevím

      Cau Lenko, myslis, ze je Sarka ze superstar namyslena, kdyz se v tom tak vyznas ? *7* *7* *7*
      • Re: Re: No nevím

        Ahoj, to nevim, Sarku neznam za to Marketku dost blízko. Takže podle toho soudím. Jen a jen z toho že ji znám!!! *4*
        • Re: Re: Re: No nevím

          Takjo, pozdravuj Markétu od Ríši. Já ji znám jen z televize a z mp3. Ríša *4*
    • Re: No nevím

      Ááá...tady máme nějakého proroka, který dopředu ví, že Markétu peníze zkazí a že jim to nebude klapat, to se podívejme... *15*

      Slyšela jsem Falling slowly jen v podání Glena a je to sice pěkné, ale nemá to šťávu. Ta písnička, jak ji zpívají oba je prostě jednoduše hezká a je v ní všechno tak akorát a nic navíc. Myslím, že je z ní taky krásně cítit jak to vypadá, když se spojí muž a žena. Že sice Markéta je jakoby v pozadí ale bez ní by to nebylo ono. Dodává tomu podle mě právě svou jemnou ženskost...a celkově, jak je vidím spolu vystupovat, to tam je. Ta holka rozhodně není nějaká jednouchá dvacítka, kterou táhne starší ostřílený Glen. *13* Cítím z ní osobnost. Její chování a děkovný projev na Oskarech mluví sám za sebe.
      Je super, že to vyhráli *3*
    • Re: No nevím

      NEZKAZÍ. TO PROSTĚ VÍM. MŮŽETE MI NEVĚŘIT, MŮŽETE TVRDIT OPAK ALE TO JE ASI TO JEDINÉ CO S TÍM MŮŽETE DĚLAT. *4*
  • Oscaři

    Taky si mysilm,ze by si ho zaslouzili,ale asi bohuzel:( Skoda. Jinak Once and Once soundtrack RULEZ!!!!!
    • Re: Oscaři

      nikdy neříkej nikdy voe *13* vyhráli *3*
  • Oscaři

    DRŽÍM JIM PALEČKY, ABY TOHO OSCARA TAKY DOSTALI, ZASLOUŽÍ SI TO!!! MÍRU ZDAR. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit