Přejít na výpis diskuzí

Markéta Konvičková

OSOBNOST 6.10.2009 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepšíí!!♥

    V superstar si byla nejlepšíí♥♥ tobě jsem nejvííc fandila♥,seš prostě super!..lepší než Dominika Stará..
    • nÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!

      neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Nejlepší je DOMINIČKA STARÁ!!!!!!!!!!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Markéta :)

    Markéto,v super star jsi se mě moc nelíbila. (nic proti tobě). Nejlíp zpíváš anglicky, ale v 2. nebo 3. semifinále jsi měla krásný oblečení! *9* Moc ti to slušelo! Ale nejlepší je Dominička Stará. *7* *13*
    • Re: Markéta :)

      víš ale toto je fanklub markétky ale dominika stará má taky fanklub , nic si s toho neděléj já taky napsala podobný komentář prostě je to věc názoru takže ok.
  • kufulka

    Marketka

    Marketka je nejlepší, krasně zpíva a taky dobře vypadá :o) A navíc bydlí jen o jedno malinkaté městečko a azy 3 vesničky ode mne :D Hi, hi skoro sousedka :D
  • pomoc

    lidi prosím pomoc ........jak se jmenovala prví písnička kterou zpívala markéta na malim podiu ??????
    prosím pomoc řekněte mi to plsky *9* *9* *9* *9* *4* *4* *4*
    • Re: pomoc

      jujdy..já jsem magoor..jak jsi napsala to poslední plsky..tak já si říkala coze ona to chce polsky?!..xDD
      • Re: Re: pomoc

        :D :D
    • Re: pomoc

      Rihanna- Umbrella
      4LIFE- Pro mne jsi
      Faith Hill- There You´ll Be
      Natasha Bedingfield- I Bruse Easily
      Shirley Bassey- Where Do I Begin *4*
  • miley11cyrus

    .

    dominika stará,markéta konvičková...super girl *3* škoda že jedna z nich nevyhrála *16*
    • Re: .

      jj mne sa tiež oni dve páčili :)
  • jo

    hele moc uz mi to nevadi kdysi jsem ji fandila ale ted mno ja doufam ze zas nebudete mit ty recicky co sem lezu kdyz ji nefandim ale jsou to verejne stranky a ja ji nepomlouvam §
    *13*
    • Re: jo

      a pointa?vis tohlenedava smysl..co jsi tim chtela rict?? *9*
  • miley11cyrus

    d

    škoda že vypadla byla super
  • Strašná chyba,jk mohl někdo tk ůžasnej vypadnout!!!...:((((

    ...Vůbec nechápu jak mohl někdo kdo má tk hezkej a super hlas vypadnout!!..:(( Bylas pstě super!..:):( Fakt nikdy nepochopim jk si mohla vypadnout..:(( Třeba jk si zpívala tu písničku Umbrella tak tu si zazpívala mnohem líp než Rihanna!...Tu písničku Umbrella jak si zazpívala, byla mnohem lepší než originál!!..Nebo jk si zpívala tu písničku Bruise Easily Live,tak ta se ti tky mocky povedla..:)Seš supr zpěvačka,seš nadaná a máš talent :)..Moooc sem ti fandila Markéét!!..Fakt obrovská škoda žes vypadla..:(((( To se nemělo stát..:(( si patřila mezi ty nejlepší!!Před tebou mělo vypadnout mnohem víc finalistů!..:( Ale i tk ses dostala dost daleko až do finále a to je super..:) Aspon tě ještě vidíme v tý písničce příběh nekončí..:) Chtěla jsem jet na Chodov na tu autogramiádu,ale nevyšlo to..:(( Doufám že vydáš náký CDčko!!..:)) Hned bych si ho koupila..:) Hodně štěstíí Markét v kariéře i v osobnim životě!!..Držim palce dál i když už nejsi v soutěži..:( Snad budeš dál pokračovat ve zpěvu,ty na to máš!..:))Líbí se mi že seš taková jaká seš a na nic si nehraješ.. Přeju hodně úspěchu!..Snad budeš mít zas někdy koncert!!..:))Ses pste jednička a senzačníí..:)Mám těě mocky ráda, ppa Verča.:))
  • bebe-bebe

    škoda

    ..... byla dobrá ta neměla vypadnout
  • batman

    nejlepšíí)

    škoda že vypadla:(byla nejllepšíí:(((..myslela sem si že se dostane daleko:(((škoda noo:( *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit