Přejít na výpis diskuzí

Markéta Konvičková

OSOBNOST 6.10.2009 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyřazení

    Souhlasím, že je to nefér, že Markétu vyřadili. Myslím, že je dobrá zpěvačka. *3*
  • :-(

    Teš upa nechápu jak mohla vypadnout to byla moje favoritka.. *14* *14* chudera zpívala jedna z nejlepšíích.. *5* *5*
  • martiinkaaa

    to je nefer

    to je pekne nefer zhe vypadla.....=(nechapu to zpivala nejlíp kdyby raci vypadl ten Ben tak by to bylo mnohem lepsi *5*
    • andrea3518

      Re: to je nefer

      Jedna z nejlepších zpěvaček a ona vypadla *7*
  • alexisxxx

    ona

    je mi moc líto, že vypadla, ale radši ona než Leona
  • SuperStar

    Pro mě jsi jednoznačná SUPER STAR Markéto!!! *1*
  • zradaa

    skoda ze si vypadla ses uzasna bgarava kje proti tobe 0 00000 doufám ze nahrajes cd
  • janinafkt

    škoda

    velká škoda, že vypadla...nechápu to *16* s dominikou byla ve finále nejlepší (z holek)
    • Re: škoda

      jn..nechápu ze se tam dostala bagárka..!..a stara byla nejlepsí ze slováku i z kluků..líbila se mi nejvíce
  • milli178

    Pozdrav a poděkování

    Markétko srdečně tě zdravím a moc děkuji ,že jsi se přihlásila do super star. Jsi pro mne nejlepší zpěvačka fandila jsem ti a přála vítězství. Doufám, že budeš i nadále těšit naše životy svým překrásným hlasem a svojí přirozeností. Přeji ti vše nej v tvém osobním i hudebním životě tak se drž pa pa Milli. *3* *4*
  • leamike

    Fkt je skvělá

    Marketka no ona talentovana skvěla užasná krasna zpěvačka no fakt !! škodík že vypadla ale fakt doufam že si nahrraje album :D fandila sem ji moc !!!!
    • Re: Fkt je skvělá

      ted je docela dobrý že vypadla..protoze jí nikdo nebude ríkat ze je na vrcholu hlavne díky superstar to taky jakoze se tam ukázala..ale neznám nikoho kdo by se dostal tam kde ona apak vydal desku..borec.. *14*
  • devilishsmile

    meggiii nejj

    hey pls jestli tadyk nekdo znáte nekoho kdo ji muze zajistit nahrání cd pls ona ma takový talent!! taka krasna vypadla *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit