Přejít na výpis diskuzí

Markéta Častvaj Planková

OSOBNOST 3.5.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Ahoj mohli byste sem prosím dát někdo fotky Markéty Plánkové/Magdy Tárové z ordinace kde má teď hnědé vlasy ? Děkuji
    • Re: dotaz

      Strasně moc semi ten účes a barva líbí a moc ji sluší
  • hilaryduff1997

    Narozeniny

    Všechno nejlepší, hlavně úspěchy v rodině,práci a at se daří Magdě v ordinaci ♥
  • marta12

    nej k nerozkám

    všechno nej k narozkám jen je dobré že i Sandra Nováková(Gábina)má narozeniny ve stejný den xD dokonce má dneska narozky i Emma Watson :D
  • marketa

    přeju ji vše nej k narozkám .. v Ordinaci hraje sQele ... ona maa narozky ve stejnej den jako sandra novakova teda z ordinace s Gabinou xD
  • Narozeniny

    Milá Markéto
    Všechno nejlepší k narozeninám a
    a přání hodně štěstí,zdraví.

    *4* *4* *4* *4*
  • Poklona

    Rád bych vysekl poklonu kráse, půvabu a šarmu, kterým tato herečka přímo překypuje. Pokud se neurazí srovnáním, velmi mi připomíná Grace Kelly.
  • hudy

    Faust a Markétka

    Viděla jsem představení v Ypsilonce Faust a Markétka a nezbývá mi než vyseknout poklonu...jak Markétě Plánkové, tak i Martinu Dejdarovi, oba zpívali nááádherně!! *14* Ale uznání i všem ostatním hercům, moc krásné představení.... *3*
  • polianah

    fgg

    ty jsou obě stejně dobré *16*
  • je krásná

    markéta je nejen krásná ženská ale i super herečka kam se za ní hrabe Munzarová
    • Re: je krásná

      Souhlasím,že Markéta je super ženská a nadaná herečka,ale docela by mě zajímalo,jaké máš herecké vzdělání,že tak kritizuješ Báru Munzarovou. Sympatie jsou jedna věc,ty Ti nikdo nebere,ale zhodnotit kvalitu herecké profese laik může jen těžko.
    • hudy

      Re: je krásná

      Obě jsou super!
  • Pozdrav Markétě

    Zdravím Markétku a všechny její fandy! Je to krásná a sympatická ženská,která se umí poprat se životem a to se jen tak nevidí. Moc vám Markéto fandím,jak v profesním,tak i osobním životě. P.S. máte krásnou dcerku,mám skoro stejně starou,jsou to štěstíčka,že? Veronika *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit