Přejít na výpis diskuzí

Markéta Častvaj Planková

OSOBNOST 3.5.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mocinky prosííííím

    Ahoj market mam dvanact let a mocinky se mi ibis!jsi uzasna herecka a chtelabych si s tebou psat plosííííííííííííííí
  • Markýtka

    Markýtku miluju úplně hrozně moc *14* ! Je to pro mě ta nejkrásnější herečka, když se směje, tak se roztíkám jak zmrzlina *3* . tak mně vysvětlete proč nemůže najít nějakýho pořádnýho a hodnýho chlapa, určitě by si to zasloužila ne *7*
  • parket..a

    Pěkná:-)

    Nejhezčí z Ordinace(ona a Lenka Zahradníčková)....ale úpe mrtě se mi líbí teďka jak je ta reklama na Nově jak je tam s Petrem Rychlým...tam jí to sekne nejvícccc
  • svecova

    narozeniny!!

    Hodně štěstíčka a zdravíčka.Hodně usměvů na líčkách.Strašně moc radosti a hravosti.Vše nejlepší k narozeninám!! *3* hodně slavte *3*
  • marketka

    nejlepší a nejhezčí herečka a nejhezčí. v každem dile ordinace vam to moc sluší *1*
    • Re: marketka

      máš pravdu. V ordinaci jí to vždycky moc sluší. Je to dobrá herečka *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Bydliště

    Kde bydlí Markéta Plánková??
  • tak se mě ozvi pa Mira

    Ahoj Market jseš moc heska holka a slišel jsem že hledaš přitele tak rad bych se stebou setkal se seznamit se stebou jistly chceš budu moc rad *4* *3* *4*
    • Re: tak se mě ozvi pa Mira

      No to je vrchol,čeština je tvůj kobylek,že? *7*
    • Re: tak se mě ozvi pa Mira

      Hej to si delas prdel...uz jenom to ze ji tady pises na netu..no urcite se ti ozve lol :D a tolik gramatickych chyb neudela ani prvnak..tipuju ze ses nadrzenej patnactiletej mamlas :D
  • huuuuu

    Safra je to prostě sexy baba, až mi z ní hučí v kládě *5*
  • fandím

    Včera jsem četla, jak chutná hořce popularita, jak si Markétu spojují s Magdou z Ordinace. Magdu hraje super, nemá chybu, Markéta je moc sympatická, držím palečky a moc jí fandím.. *3*
    • polianah

      Re: fandím

      markétka je hodně hezká ale už tady někdo píše že je jeho tak ji už nechte
      • polianah

        Re: Re: fandím

        máš pravdu
      • Re: Re: fandím

        ty ho bereš vážně??? takovejch debílků tu je plno...měl jí leda ve snu
    • Re: fandím

      Lidi to moc prozivaj.Nadavaj ji do mrchy protoze ji hraje,ale neuvedomujou si ze to prave jen hraje,ze ve skutecnosti takova neni.Problem je v tom ze to hraje fakt perfektne,je to skvela herecka a je moc krasna *14*
      • hudy

        Re: Re: fandím

        JJ, přesně tak! Naprosto s tebou souhlasím! *3*
        • Re: Re: Re: fandím

          souhlasím je to fajn herečka.I Magdu hraje bezvadně
  • hudy

    Praha stověžatá

    Tak jsem včera byla již podruhé na Praze stověžaté a zjistila jsem, že bych na ni mohla klidně chodit pořád. Je to opravdu úžasné představení, ještě nikdy jsem se na žádném představení tolik nenasmála (a že jsem jich u vás viděla už hodně). Naprosto super!!! *14* Jenže to se nedá vyprávět, to se prostě musí vidět..... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit