Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte rádi Martu Jandovou?? Podívejte se na můj blog http://markeet123.blog.cz

    a taky hlasujte prosím v anketě na
    http://markeet123.blog.cz/1211/nejkrasnejsi-bzlute-saty
    děkuji :-)
  • Nuž a dodatočne tiež všetko naj k narodeninám. Hlavne zdravia, lásky, pokoja a pohody v živote.
  • Martu som spoznal len nedávno, asi pred rokom ako porotkyňu v TV.
    Bola mi ale od prvého momentu veľmi sympatická. Nie len preto, že je k svetu ako žena, ale cítil som z nej akúsi úprimnosť, otvorenosť prirodzenosť a blízkosť alebo spolupatričnosť. Ináč to ani neviem nazvať.

    Poprezeral som si jej stránku a videa ale "13. komnata Marty Jandové" na mňa zapôsobila neskutočne silne. Nemýlil som sa v nej.

    O Petrovom a jej rodinnom osude som doposiaľ netušil. O to viac ich chápem, lebo jeden z mojich synov bol presne o dva mesiace a dva dni starší ako Marta. Aj keď nás opustil ešte v detských rokoch a tak isto ako aj ich opustili blízki, po tomto videu som si uvedomil,že Marta mi ho svojou povahou aj celkove prístupom veľmi pripomína. Určite to má niejakú súvislosť aj s ich stejným znamením.
    Možno aj preto mi tak padla do oka hoci som o týchto súvislostiach vôbec nemal ani len tušenie.
    Som o to radšej, že som ju spoznal a stále jej budem fandiť nech sa jej v živote darí.
  • "Milá" Dani,
    hlavně se nezapomínej všude na těchto stránkách podepisovat, aby tě vždycky lidé dobře poznávali, aby věděli, jaký jsi pro svět veledůležitý a zcela nepostradatelný člověk..., nezapomínej, že tě všichni obdivují, jsi fenomén, na který se nikdy nemá zapomínat!!! *8* Hlavně nespi na vavřínech a pilně všem přej - jen tě musím pokárat, občas se najde i nějaká Osobnost, kterou vynecháváš, tak se dej do kupy a koukej si zvednout morálku!!! *1*
  • teruliska
    Všechno nejlepší. *3* *14* *4*
  • Milá Martičko, všechno nejlepší k narozeninám. A do budoucna konečně to miminko, a samozřejmě i zdraví, štěstí, lásku, hodně úspěchů jak v Německu s kapelou tak u nás. :)
  • Panu Jandovi není moc podobná, ale jinak je sympatická. *3*
  • *16* tak toto neuhasím *14*
  • Marta Jandová , prostě Nr. 1
  • Paní Marto, moc Vám přeji štěstí. Konečně chlap, který vypadá důvěryhodně a moc vám to spolu sluší. Držím vám oběma palce. Zasloužíte si... Zdraví Maďulka
  • :o)

    je perfektní:D
    MÁ SRDÍČKO NA SPRÁVNÝM MÍSTĚ
  • janasrumova

    vše nej

    Přeju ti všechno nejlepší... hodně zdravý, štěstí, lásky, atd... *4* *1*
  • natush

    Narozeniny

    Marto, přeji vše nej k narozkám *14* *14* *14*
  • olympic63

    narozky

    přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám.
  • narozeniny

    Milá Marti
    Gratulace k dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a lásky. *3*
  • charmedka-jana

    Re: Re: Re: Prosba

    ona měla na fb profil ale nevešli se jí přátele tam a tak si udelala tu stranku fan
  • Re: Re: Prosba

    protože Marty profil na fb je jenom fan stránka, kam se může přidat každej.
    ten kterej máš ty je krásnej fake ;)
  • M.

    je super!
    tolik si toho musela vytrpět
  • DH

    fan-diehappy.blog.cz stránky na kterejch nejdete všechno co chcete vědět o Die Happy :)
  • Re: Re: Re: Re: Re: Popstars

    ptala ses Mausi, jakto, že umí česky,když žije v Německu. já jsem na tom podobně. táta je Francouz, máma Švédka, ale jelikož se babička přestěhovala z Francie do Česka, tak mluvím česky, švédsky, francouzsky, anglicky, italsky a učím se španělsky. umím tolik jazyků, protože doma na mě odmala mluvili česky, anglicky, francouzsky a švédsky. je mi 16 let a když přijedu do Švédska za babičkou, rozdíl mezi mnou a rodilým mluvčím nepoznáš. jo, žiju ve Francii a jsem to jn na prázkách *3* *7* *9* *5* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit