Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jely

    jako jako Marta je ale váážně..

    ...jako..pardon..moment překvapení uppa ale uppa blbáááááááááááááááá ááááá!!!!!!Ostatně má být po kom! Ne vážně její fotr je stokrát lepší než ona!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *15* *1* *15* *1*
    • Re: jako jako Marta je ale váážně..

      blbá ?
      a víš tohle: umí anglicky, německy, španělsky, rusky a francouzsky.
      A PAK ŽE JE BLBÁ ????
      *8*
      • Re: Re: jako jako Marta je ale váážně..

        HELE TY CHYTRÁ. KDYŽ UMMÍ TOLIK JAZYKŮ, NEMUSÍ TO ZNAMENAT, ŽE NENÍ BLBÁ..TOHLE SE POSUZUJE TAKY HLAVNĚ PODLE CHOVÁNÍ ATD... *1* *1*
        • Re: Re: Re: jako jako Marta je ale váážně..

          jo akorát že většina lidí o ní ví tak maximálně velký hovno.

          V SuperStar se chová naprosto jinak než v reálu.

          S pozdravem
          slečna Chytrá.
      • Re: Re: jako jako Marta je ale váážně..

        pokud nejsi pouze jenom nějaká pseudo náhražka za Martičku, tak opravdu blbá nejsi...do 35-ti let si blbá nebyla a teď tě začnou propírat a dělat z tebe blbku *7* když se najednou objevíš v telce *8*
        • Re: Re: Re: jako jako Marta je ale váážně..

          hele já nevím proč si všichni myslí že jsem Marta Jandová ... *9*
          No ještě jednou k Martině inteligenci:
          Četli jste aspoň jednou její texty písniček ? (kdo neumí anglicky, má smůlu)
          Četli jste její rozhovory?
          Nebo jste s ní snad dokonce mluvili ?

          TADY BUDE TICHO. PROSTĚ JE TO VELMI INTELIGNETNÍ ŽENA A JE MI ÚPLNĚ FUK JESTLI JI ZNÁTE Z DIE HAPPY NEBO ZE SUPERSTAR.

          já ji znám už 5 let, btw.
          • Re: Re: Re: Re: jako jako Marta je ale váážně..

            já myslím, že je úplne normálna baba, ktorá si šla svojou cestou a prala se se životem jak jej prišel pod ruky,a určite to nemala jednoduché, a myslím, že má moc dobré srdiečko a to je hlavní!!! ja som žila v zahraničí tiež dosť dlho, a viem že to není jednoduché, byť bez rodiny a prátel, ale hlavne tam si ludia tak nezávidia ako tu, tak reči, že je blbá, sú úplne trápne, lebo je to len a len závist!!!
      • Re: Re: jako jako Marta je ale váážně..

        gagafame:Martičko pokud si to ty napiš mi na:Brozikovaaa@seznam.cz *4*
  • MJ

    Taky máte pocit, že to byla nuda, když tam v pondělí nebyla? Jeee, to ať už nedělá *13*
    • didlousek

      Re: MJ

      To není pocit ae pravda ...
    • dany10

      Re: MJ

      hey jo,že taky se mi to zdálo nebyla tam už taková sranda..:)
      • nelmo

        Re: Re: MJ

        jj přesně.....to byla nuda.
      • Re: Re: MJ

        Jo, jo. Hrozná nuda. Jen doufám, že nebude odlítavat často. To bych na to asi nekoukala. Opravdu by to bylo o ničem. Tím ale nechci říct, že ostatní jsou nudní, to ne, ale ta naše Marta, je taková prostě jiná *3* *3* *3* . To myslím v dobrým slova smyslu
  • pavlabarnova

    T-music.cz

    Hlasujete prosím pro Martu Jandovou na
    t-music.cz odedneška už se zase může hlasovat je tam s videoklipem Big Boy.... *14*
    • japonsko

      Re: T-music.cz

      Tak to já samozřejmě budu hlasovat. Klip písničky Big boy se mi moc líbí.:-)
  • e.b.p.m

    je dobrá

    náhodou je v superstar dobrá *1* *1* *1*
  • luciq-dc

    titulek

    lol.. *15* né jako já taky měla na krajíčku...
    http://foto.osobnosti.cz/marta-jandova-390946
    chudina jedna *3* *3* *1* *1*
  • ????

    A Marta někdy řekla,že má menzes jo? LOL *7* *3*
    • didlousek

      Re: ????

      jj že prej menstruuje a tak se ji líbí každej ... to byla její odpověd když se Habera zeptal že jí v ten den haraší ... *4*
      • Re: Re: ????

        No a co ze to povedala mne to nevadíí je uplne bezva... a nje vulgarnaa lubim kiss... chodi sem.. chcela by som aby si to tu čítala !! Kiss *14* *14* *14* *14*
  • didlousek

    Martička

    Od té doby co je Martička v superstar ( což se supr) nic nihyho me nebavi ... a jeji pisničky no co dodat lepší neznám ... poslouchám je celej den.. *3*
    • smiley13

      Re: Martička

      Ty máš zrovna co říkat didlousek pěkně přaštěný jméno né????? Poslouchat Martu Jandovou je asi jako poslouchat Karla Gotta je mitě líto. Fakt s tímhle vkusem patříš do domova důchodců!!!!!! *3*
      • misuleee

        Re: Re: Martička

        KARLA GOTTA???? si už úúúplně jeblá????? nevšimla sis že on dělá tak TROCHU jiný styl hudby???? *16* *16* *16*
      • didlousek

        Re: Re: Martička

        Hold každej má jinej vkus ... me by se zas nelíbil tvůj vkus a styl ... taky neříkám že se mi líbí všechny ... *3* navíc do domova důchodců mám daleko... tak klídek ...
    • Re: Martička

      Ty didlousku, nejsi Ty nějaká ujetina??????
      • misuleee

        Re: Re: Martička

        tak co??? ze se ji zastava???? to ja budu taky!!!! *4* *4* *4* *4*
      • didlousek

        Re: Re: Martička

        ani ne *1*
  • polianah

    bla bla

    marta je prostě soperrrr!!!! včera byla hosrwm v ÓČKU *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • luciq-dc

      Re: bla bla

      nó jak katze furt čuměla na tu bednu *15* *15* *3*
      • klodyka

        Re: Re: bla bla

        jojo, Katze je najvačší fanúšik, a jak vrčal na dianu *15*
        • luciq-dc

          Re: Re: Re: bla bla

          já bych taky vrčela kdyby mě někdo vyrušil jak se koukám na telku *15* *15*
    • Re: bla bla

      propadla z práva chudák *4*
      • didlousek

        Re: Re: bla bla

        Práva sou nuda ... *3* taky bych propadla .. *1*
  • didlousek

    PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

    NĚCO VÁM TED VŠEM CO NA MARTU NADÁVÁTE ŘEKNU: AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE ŽE JE ASPON NĚKDE SLAVNÁ A VY STE NULY ... TAK SE SKLIDNĚTE VY SOCKY ZASRANY ... VAS SI TAKY NIKDO NEVŠÍMÁ TAK JI TAKY NECHTE NA POKOJI ... JE TU NĚKDO KDO TO NECHÁPE *7*
    • smiley13

      Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

      Super by byla kdyby každýho v tý superstar neponižovala!!!! Fakt sorry. Já jí nechci urážet já jenom říkám, že by se nemusela každýmu kdo neumí zpívat jako ona posmívat!!!! Jinak je fajn. *4* *4* Mimochodem já socka asi nejsem když dělám modeling jinak dobrý!! papáá *4* *4*
    • Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

      joo přesně jako nechte jí žít je taky je člověk do prdele ne...je supeeer:)
    • Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

      přesně ! *10*
      • Re: Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

        Presne! a ked si toto budes martuška čítať prosím mohla by si si mi napíísat asi odpadnem ek hééj alee mohla by si papa kubim kiss
      • didlousek

        Re: Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

        http://www.youtube.com/watch?v=2LYD 4F_-ThY&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=19ZY 4NHDbnk&feature=fvw
  • kráska

    Prostě nádherná kočka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit