Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • M.CH. J NEJJ

    Lidi vůbec si nevšímejete tech piromců co tu písou špatný věci o Martinovi.. at si pisou.. koho to zajímá... My všichni dobre víme že je nejj .. ostaní jen žarlí takže pohoda.. klídek. zybtek lidi at se de posrat :D:d

    MARTINE TY UŽ JSI TET NAŠE ČESKÁ SUPERSTÁT"" A BUDEŠ I ČESKOSLOVENSKÁ SUPERSTÁR""" A CO JE LEPŠÍ!!.. JANDOVÁ TĚ MOC MOC MILUJE A JEN TAK TE NEDÁ !.. DRŽ SI JÍ VY DVA TOHO SPOLU MOOC DOKÁŽETE ! *4*
    • Re: M.CH. J NEJJ

      Máš pravdu,nechápu co si těmahle kecama dokazují..
    • Tereza

      Re: M.CH. J NEJJ

      Nevim co pořád máte stim že na něj někdo žárlí,zase tak vysoko se ještě nevyšplhal na to aby mu bylo co závidět..slizounek *15* *3*
      • Re: Re: M.CH. J NEJJ

        Až se mi z toho všeho chce brečet !!
        Tet jsem byl ana jedné diskuzy a všichni si myslí, že je Martin namyšlený!!.. Je to opravdu hrozné..!!!
        .. : ((( ( ( ( ((((((((((((((((((
        OPRAVDU POKUD MU VŠICHNI TAK MOC FANDÍTE MUSÍTE POSLAT HRZNĚ MOC HLASŮ JINAK TO NEVIDIM.. UŽ NENÍ ANI POMYŠLENÍ NA TO , ŽE SI ŘEKNETE ONI MU POSLOU HLAS TAK JÁ NEMUSÍ.. TOHLE UŽ NIKOHO NESM NAPADNOU!! MUSÍME ZE SEBE TY PENÍZE VYMÁČNOUT!! MARTIN SI TO VELICE ZASLOUŽÍ"!!!..
        UTRATE ZA MARTINA PENÍZE A POŠLETE MU DESÍTKY SMS.. PROTŽE PAK MŮŽETE LIOVAT AŽ VYPADNE!!
        ON TO MUSÍ VYHRÁT JE TO JEN NA NÁS !!
      • Re: Re: M.CH. J NEJJ

        Jestli tě Martin nějak vytáčí tak nechoď na jeho pofily okay.
        Nakresli si hezký obrázek ať máš ze sebe dobrý pocit a nebo si zajdi k psychologovi..protože žárlivost je jako nemoc když se neléčí je to horší a horší.
        A pak máš hlavu plnou samých hnusných věcí.
        • Tereza

          Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

          Nach si laskavě tyhle svoje řeči pro někoho jinýho...z vysoka ti na to víš co!A nikde neni psáno že by na diskuze nemohli chodit nepříznivci těch danných osobností.Navíc tohle je jen DISKUZE s fanklubem to nemá nic společnýho,tak si to neplet! *15*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

            To mas pravdu, ze sem muze kdokoliv, ale Ty uz jsi svuj nazor napsala snad tisickrat, takze se uz jenom zbytecne opakujes...
          • Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

            Když martina tak moc nesnášíš,tak sem nelez.mi na tebe nejsme zvědaví!!!! *16*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

              Prosim tě zklidni se!Každej máme jiný názory a je kolem toho krtitka jako u všeho!Pokud vim tak tady na diskuzi maji přístup všichni a každej sem může napsat svůj názor!
            • Re: Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

              *my..
    • hellraiser

      Re: M.CH. J NEJJ

      Jandova s nim nema nic spolecneho, ta at si najde nekoho starsiho, vekove ji blizsiho *15* *15* (ale jinak souhlas)
  • 22kristyl

    Souhlas

    S posledními dvěma příspěvky naprosto souhlasím!! *4*
  • cfcf

    On je nejlepší a mezi ním a ostatními soutěžícími není malý rozdíl ale hoodně velký...proto je od nich oddělený protože oni ho mezi sebe prostě neberou...on je jinde než jsou oni..on za to nemůže a namyšlený určitě není.
    A myslím si že Adéla Banášová ho má hodně ráda...
  • rgfr

    Už jsem z toho unavená vám pořád vysvětlovat že se s ním ostatní neobjímájí a nekamarádí ne proto že je namyšlený ale proto že na něj Ž-Á-R-L-Í
    Dokonce i někdo z poroty...je to tak těžké pochopit že on není namyšlený,ostatní se ho jenom snaží urážet a zničit..podívejte se co píšou o opravdových hvězdách...samý hovadiny...
    • Tereza

      Re: rgfr

      Haha prej žárlí to jo!Nemyslíš že z něj zase až moc velkýho chudáčka??? *15* žádnej svatoušek to taky nebude.
  • michaela23

    ..parvda

    je pravda že vážně dobře zpívá ale hodně lidí ho nemá ráda skrs to že je namistrovaný... *3*
  • 22kristyl

    Podpořte Martínka!

    On je prostě jeden obrovský talent a proto se taky stal Objevem roku.A ZASLOUŽENĚ. *4*
    Všechen bulvár na něj hází špínu.PROTO HO MUSÍME PODPOŘIT!!! POSÍLEJTE CO NEJVÍC HLÁSKŮ,CO NEJVÍC TO PŮJDE.Musíme ho podpořit.Je mi ho moc líto!!! Prosím. PODPOŘME JEDINOU ČESKOSLOVENSKOU SUPERSTAR!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥
  • dd

    Je to borec!!
    A líbí se mi jak zpívá každou písničku úplně jinak než je originál a vůbec to není horší!!
    Např.Billie Jean od Michaela Jacksona...to bylo úžasný,každej to zpívá jako Michael..a to je trapný ale Martin to byl nářez a jeho moonwalk!!
    To jeho tancování je super!!!
  • Martin

    Musím říct že si myslím že Jan Bendig se v českém showbusinessu možná udrží ale o Martinovy si myslím že Česká Republika je na něj malá...(proto ho někteří lidé taky nemají rádi..nepřejí mu to)
    A že kdyby měl štěstí a s trochou pomoci někoho kdo ty hranice už prorazil by mohl být i světová celebrita?
    Je mladý a když dostane dobré rady,nové zkušenosti a bude opravdu chtít...tak to bude opravdu dobrý wow,úplně ho vidím na tom vrcholu!
    Strašně mu to přeju!
  • df

    Martin je bezkonkurenčně nejlepší a my nesmíme dopustit aby ho nějací lháři zničily musíme ho podporovat a ukázat co je PRAVDA!
  • rffr

    Musíme Martinovy fandit a být mu věrní a posílat mu hlasy on nás za to bude mít rád:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit