Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _vanessa_hudgens_4ever_

    ..

    tk jako ze superstar je nejlepší,nevim kdo jinej by to mel vyhrát než to *1*
    • _vanessa_hudgens_4ever_

      Re: ..

      pardon,*on
      • Re: Re: ..martin

        Hm nespívá špatně ale podle mě to vyhraje Monika bagárová nebo denis lacho *14* nebo *14* jan bendig *14* a nebo on no *8* *8*
        • minka

          Re: Re: Re: ..martin

          No jo, tady zas nějaká trubka hledí jen na vzhled!!! Na Martina tam nikdo nemá! ten jeho rozsah, ty výšky, ta barva! Prostě dokonalost!!! *13*
          • Re: Re: Re: Re: ..martin

            jj presne,monika má hezkej hlas,to jo ale kazdej jí má rád možná víc i podle vzhledu a denise lacha taky..Martin neni zrovna modýlek ale hlas má v týhle soutezi vážne nejlepší, takovej hlas se nevidí všude,je to bomba!
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: ..martin

              Minka: Pod to se podepisuju, mas 100 bodu a me sympatie k tomu *1* *1*
            • minka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..martin

              nikola14: Není nejlepší? Buď máš totální hudební hluch nebo fakt nevím. Vždyť ho označují za nejlepšího sami porotci. Ale ti jsou asi hloupí a vůbec tomu nerozumí,co? No jistě. Jak to není nějaký teplý šampónek, tak nemůže dobře zpívat. Jsi hloupá.
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..martin

              nikola14:no a?i kdyby to nevyhrál tak bude mít spoustu jinejch zakázek..Sice kdyby to vyhrál tak by dostal nejaký ty prasule ale zachvíli by stejne mel víc penez nez ta superstar!No a i když to nevyhraje tak po nem uslyšíme!Po superstar ne,se podívej,Langerová,Horváth atd...Ted už po nich neštekne pes..Zpívaj možná na nejakejch akcích a to je všechno..Vítez nejaký souteze..A pak nic..To se Martinovi nestane!Zachvíli bude slavnej jak Kája!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..martin

              mě se tedy vzhledově vůůbec neljubí ale spěvat umí to se musí uznat *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..martin

              No já si myslim že to nevyhraje!!!!! *13* Jsou tam mnohen lepší zpěváci!!!!!!!neni nejhorší ale ani nejlepší!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit