Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tinna333

    Nejky

    Ze superstár je jasně nejlepší a jak řekl habera jesli nevyhraje tak sou lidi totální volové..On je jasná jednička a moc bych mu to přála...konečně zpěvák na úrovni!
    *15*
  • Martine

    Pro mne už SUPERSTAR jsi, Martine. Zpíváš nádherně a držím vše, co mám. Ostravanda Hanka *3*
  • lolo85

    Nejlepší!

    Martin je tam ze všech prostě nejlepší, jasná Superstar :)
    • 22kristyl

      Re: Nejlepší!

      moje řeč *4* *14* *3*
  • 22kristyl

    Nejlepšíííí:-*

    Marťa je nejlepší.Těším se na první finále mocinky moc. Držím pěstičky Martí:-) *14* *4*
  • crazy.girl3

    :)

    Myslim,ze nejvystizneji to vcera rekl palo...."ani Elvis by to nezazpival lip".....a ja s nim souhlasim.tohle uz jsem dlouho neslysela
    • 22kristyl

      Re: :)

      Přřřřeeeesněěě=))
  • Přání

    Martine moc ti držím palce.Zůstaň sám sebou a nenech se ovlivnit názory druhých.Budu velmi štastná ,když tvůj hlas budu slýchat ještě spoustu let. *15* Pavlína
  • Moje jasná superstar

    áááááááááá........on je moe jasná a besthová superstar...je NEJLEPSI!!!!!!ááááá prostě je BEST!!!!Nemá konkurenci
    • 22kristyl

      Re: Moje jasná superstar

      Moje jasná čuprstár je to takýý =) *14*
  • iracek

    ...

    Inu... Choduuur! HELL YEAH!!!
  • minka

    MARTIN

    Hele Chodure, jak nevyhraješ, tak to zase jen odhalí českou demenci!!! Pokud ty nevyhraješ, tak to už bude pěkně blbé! Tvůj hlas je bezchybný!!! Fakt smekám!
  • Příspěvek

    Já si myslím že ČR/SL SuperStar vhraje MARTIN CHODŮR!!! *4* *4* A drží mu parce celá moje rodina,kamarádi i příbuzní a posíláme mu hlasy!!!

    Karolína Jižní Morava *3*
    • Re: Příspěvek

      Mohu je souhlasit a přejeme mu taktéž všichni hodně štěstí. *4*
    • Re: Příspěvek

      To jsem zase já. A zapoměla jsem dodat že spívá nádherně!! Nejlepší písničky co jsi zaspíval byly: od ROBBIHO WILIEMSE,KARLA GOTTA a ještě něco ale zapoměla jsem názef *7* . No nic. Byla jsem tady včera a byla tady pouze jedna fotka. Dnes užněkolik!! *4* Pochvala a dávej sem další!! A doplň co jsi za znamení!! *14* Já končím
      Karolína - Jižní Morava (krásnej hlas!!!)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit