Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinchodur

    díky

    Díky lidi za ty komplimenty;-) moc vás zdravím.Pa Martin
    • hellraiser

      Re: díky

      No pane jo...jestli jsi to opravdu Ty (coz tezko overim, nezbyva nez verit :-))), toz vitej tu a je pekne, ze jsi sem zavital...a to si pis, ze se na nejakem tom koncerte uvidime!! *1* *4*
    • Re: díky

      Ahoj Martine, jsi úžasný!!Elvis ve tvém podání fakt neměl chybu, slezela jsem jako Habera;o).Moc držím palce a těším se až tě v Ostravě uvidím na nějakém koncertě.
    • Re: díky

      ty jo! ty sem chodis jo, tak to tleskam!! v superstar ses asi NEJ!! :)
    • 22kristyl

      Re: díky

      to jsi fakt ty? *4* Ten nejlepčejší zpěvák ze všech? wow omdlíííím *14* *1* :) Jsi sůůůprovej :-)
      • martinchodur

        Re: Re: díky

        Díky všem!A prominte komu bych nejak rychle neodepisoval.Mám toho moc.Pa Martin
      • hellraiser

        Re: Re: díky

        Ze vsech zpevaku na svete asi ne, prece jen zpevaku je fakt hodne a tezko se da zmerit nebo posoudit, ktery je nejlepsi...ale z letosni Ceskoslovenske Superstar je jednoznacne nejlepsi! :-)) *1* *3*
    • lucka.ptackova

      Re: díky

      jéééé Martine ty sem chodííš??? To je fáájn!!! A chci ti říct že zpíváš kráásně a nejvíc co se mi od tebe líbilo je jak jsi zpíval v semifinále Hallelujah!! A v 1. finále mě dojaly ty tvoje pohyby :D No nic já končim! Mějte se tu všici!! Páápáá
      • martinchodur

        Re: Re: díky

        Děkuji ti mockrát!!;)
  • užaaaaa

    On je neeeeeeeejlepší je krásný,krásně zpívá,prostě bude náš král...on to vyhraje"!!!!!!Je neeeeeeeej!!!!
    • 22kristyl

      Re: užaaaaa

      moje řeč Kačí :-)
  • 22kristyl

    nejky fakt :-DDD

    Jéj nejlepšííí *14* *3* *3*
  • jenniferaniston

    Martin

    Tak to byla včera bomba až Martin mě probudil když jsem usínala. Taková by měla být superstár zábava a to co předvádí wooow ..Lidi hlasujte protože by byla škdoa kdyby nepostaupil. *3* *4*
  • česká jednička!!!!

    No konečně se objevil někdo, kdo je strčí do kapsy:-))Prostě je to bomba, když začne zpívat..nemám slov a držím palečky *15*
  • kuddel

    HMM

    MARTIN JE NAPROSTO UZASNY ZPEVAK A TAKY JE TO CELKEM SYMPATAK. HNED BYCH SI DALA RICT *4*
    JESTLI ON NEVYHRAJE SUPERSTAR, TAK SE JDU OBESIT. KDYZ ZPIVAL ELVISE, TAK BYL GENIALNI. I TY JEHO EPILEPTICKY ZACHVAT BYL DESNE SEXY. TAKHLE POGUJE CESKY TOM JONES *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 22kristyl

    Páni!!

    Těším se na neděli až bude zpívat!! prý bude zpívat písničku Elvis Presley - A Little less conversation !!!! *3* áá těšm se děsně:-) *1*
    • Re: Páni!!

      jj taky se těšim mě prostě zaujal písničkou od Robieho Wiliemse od tý doby mu držim palce jsi znich nejlepší doufám že to vyhraješ *4*
      • 22kristyl

        Re: Re: Páni!!

        Jjjj lucko =O) *14*
  • 22kristyl

    =)

    jsem ráda,že tu alespoň nějaký lidičky mají rozuum=* a ví kdo je čuprstár *4* *4*
  • To vyhraje!!!

    Tuhle československou superstar určitě vyhraje Martin Chodúr. Ostatní na něho nemají. *4*
  • 22kristyl

    =)

    tina333 a Haniny s oběma souhlasííím :-) *4* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit