Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stankova.lidka

    Martin

    Víte že je Martin nominován jako objev roku ve slavíkovi? tak posílejte hlásky my už poslali *3* *3*
    • 22kristyl

      Re: Martin

      To je úplně suprový.Doufám,že to vyhraje a SuperStar taky.Jsou tam dobrý zpěváci,ale on je prostě vyjimečný!!!!!! *4*
      • 22kristyl

        Re: Re: Martin

        ....a NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!! *4* *14*
  • 22kristyl

    Neděle

    Už se těším až bude Martínek zítra zpívat. *4* *4* *4* *14*
    • stankova.lidka

      Re: Neděle

      jj já taky *14* SuperStar nesleduji ale na Martina se dívám *4* *4*
  • spekan

    :)

    caute lidi mam fotku s podpisem moniky bagarove a nejenom ji mam vsechny ze superstar z top 12(nikoleta balogova,miro,leona,chodur,monika,d enis,ben,thomas,jan bendig,marketa konvickova,stara,istvancova)pokud mate o naky podpis s autogramem zajem tak mi napiste do vzkazu..diky
    • tercer

      Re: :)

      xD já mám tky wšechny x) z BRAWÍČKA XD *1* *1*
      • Re: Re: :)

        přesne *1*
  • majda1997

    !!! Martin je nej !!!

    Marin je nejlepší !! Je rozhodně nejvíc vyzpívanej ze všech v superstar. Hlas jsem poslala. Výhru bych mu přála nejvíc !!! Martine, jsi fakt hodně dobrej !!! *3*
  • martin je nej

    martin je nejlepší z celý soutěže je fakt neeeeeeeeeeeeeeej martine si king a jasný vítěz *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • objev roku 2009

    Kdo chce podpořit Martina Chodura v anketě český slavik - objev roku tak posílejte SMS ve tvaru OBJ 3 A . Odešlete na číslo 906 06 09. V této kategorii můžete hlasovat pouze 5x. Hlasuje se od 24.11. do 28.11. a v přímém přenosu bude hlasování po 20hodině ukončeno. Cena hlasu je 9Kč.
    a pomocí na internetu se hlasuje tvar SMS OBJEV 3 a odešlete na číslo 903 09 09 - na toto číslo se hlasuje do 27.11
    • soliter

      Re: objev roku 2009

      Ten hlas rozhodně pošlu.Martin je největší objev posledních let nejen tohoto roku.Někdo tak užasný už tu dlouho nebyl!!! *14*
  • kika.14

    hmm???

    ja pravda ze studuje na konzervatooriu??
    v tom pripade co tam hladaaa vooobec sa mi nepaaaci je nesymptickyyy a k tomu sa mi nepaaci ako spieva. HOOOZA!! *16* *8* *5*
    • mylove

      Re: hmm???

      Hele začni zpívat jak on jo! Martin je best ......!!!!!!!!!!! Vyhraj !!!!!!
    • Re: hmm???

      Co my s tím.
  • briggitka

    Vše neeej

    Martínku všecko nejlepší k narozkám! *3* v superstar seš nejlepšíí!! přeju si aby si vyhrál! *14*
  • bellinka

    faakt?

    Fakt ma dneska narozky jo,Tak to vsechno nejlepsi hodne hodne hodnee zdravi a lasky a hlavne stesti v SuperStar i kdyz nac stesti kdyz ma uzasnej hlas zj :-D
  • xD

    Všechno nejlepší k narozeniám. Držím ti palečky v superstar a přeju ti, aby jsi to vyhrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit