Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HLASUJTÉÉÉÉÉÉÉ

    TAK UZ ZBEJVÁ JEN TÝDEN, TAK VŠICHNI HLASUJTÉÉ, POŠLETE MARTINOVÝÝ HODNÉ HLASŮŮ DO TOHOO MUSÍÍ VYHRÁT ZALEŽÍ JEN NA NAÁS KAŽDÁ SMS ROZHODUJE !!!! *3* *3* *16* *8*
  • HLASUJTE PRO MARTINA V ANKETĚ - ČESKÝ SLAVÍK MATTONY A PŘEPIŠMĚ HISTORII!

    ---------- HLASUJTE PRO MARTINA CHODÚRA V ANKETĚ - Český Slavík Mattoni----------

    HLASUJTE ZDE :
    http://slavikmattoni.seznam.cz/code#votes

    Na druhé a třetí místo dejte nějaké neznámé zpěváky, na prcní Martina. PŘEPIŠMĚ HISTORII AT SLAVÍKA 2010 VYHRAJE MARTIN CHODÚR A NE GOTT. MARTIN SI TO ZASOUŽÍ! Tak hlasujtéé! *4* *3* *1*
  • Slavík

    Hlasujte pro Martina v Slavíkovi, naše hlasy pořebuje *3*
  • Prosba

    Ahoj, nevite jak se jmenuje Martinovo pisnicka co ted porad hrajou v radiu? Je v Anglictine a zpiva ji s nejakou zpevackou. Dekuju *4*
    • Re: Prosba

      Ne ne to bude na 99,9 procent Hallelujah s Luckou bílou. *3* *3*
    • Re: Prosba

      Možná to bude Let´s celebrate, jeho singel ze stejnojmeného alba. Mimochodem na tuhle písničku je fakt moc podařený klip... :D
  • g

    Fajné
  • natush

    Je jen můj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nechte mi ho. Je jen můj. A ty " Veruško" ho furt nenabaluj !!!!!!!!!!!! Je jen můj a nikomu ho nedám!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • martinzachjenej

      Re: Je jen můj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      no jo jak tady na fotce má při polibku otevřený oči-to je vidět že už mu byla ukradená !!!
  • soliter

    Album

    Dlouho očekávané album Martina je konečně tu!!!!!!!!A je SUPER!!!!!!Jen tak dál Mart'o!!!!!! *3* *15*
  • nevím

    martine, no víš, víš, no víš, víš že jsi docela dobrejjj?! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • klikejte

    Pokud pro Martina nehlasujete na http://www.ujdeto.cz/qcharts.php?si d=2272&q=dae72283827c5fa50bca39662d 8cb429, prosím klikejte, budeme rádi za každý bod
  • Je sladký

    Miluju tě. seš sladkej. Má puso!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *1* *3* *14* *3* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit