Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje jasná superstar

    áááááááááá........on je moe jasná a besthová superstar...je NEJLEPSI!!!!!!ááááá prostě je BEST!!!!Nemá konkurenci
  • iracek

    ...

    Inu... Choduuur! HELL YEAH!!!
  • minka

    MARTIN

    Hele Chodure, jak nevyhraješ, tak to zase jen odhalí českou demenci!!! Pokud ty nevyhraješ, tak to už bude pěkně blbé! Tvůj hlas je bezchybný!!! Fakt smekám!
  • minka

    Re: Re: Re: ..martin

    No jo, tady zas nějaká trubka hledí jen na vzhled!!! Na Martina tam nikdo nemá! ten jeho rozsah, ty výšky, ta barva! Prostě dokonalost!!! *13*
  • Re: Příspěvek

    To jsem zase já. A zapoměla jsem dodat že spívá nádherně!! Nejlepší písničky co jsi zaspíval byly: od ROBBIHO WILIEMSE,KARLA GOTTA a ještě něco ale zapoměla jsem názef *7* . No nic. Byla jsem tady včera a byla tady pouze jedna fotka. Dnes užněkolik!! *4* Pochvala a dávej sem další!! A doplň co jsi za znamení!! *14* Já končím
    Karolína - Jižní Morava (krásnej hlas!!!)
  • Příspěvek

    Já si myslím že ČR/SL SuperStar vhraje MARTIN CHODŮR!!! *4* *4* A drží mu parce celá moje rodina,kamarádi i příbuzní a posíláme mu hlasy!!!

    Karolína Jižní Morava *3*
  • Re: Re: ..martin

    Hm nespívá špatně ale podle mě to vyhraje Monika bagárová nebo denis lacho *14* nebo *14* jan bendig *14* a nebo on no *8* *8*
  • _vanessa_hudgens_4ever_

    Re: ..

    pardon,*on
  • _vanessa_hudgens_4ever_

    ..

    tk jako ze superstar je nejlepší,nevim kdo jinej by to mel vyhrát než to *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit