Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chodúr

    Lidí jako je Martin je málo.
    Tak jak on umí zpívat,takový je člověk,kdo tomu rozumí tak to vidí okamžitě a ať v této soutěži dopadne jakkoliv nezmění to nic na tom že tam vyčnívá svým talentem a je logické že mnoho méně nadaných lidí to těžce snáší a vždycky to tak bude.
    On je velká osobnost která nikomu neleze do zadku a je super.
    Doufám že mu to i nadále vydrží a přeji mu hodně síly aby mohl dělat muziku kterou má rád.
  • martin

    jestli nevyhraješ superstar tak je ta soutěž podvot myslim že si jeden z nejlepších zpěváků vůbec máš muj hlas stím počítej.
  • Muller fandí martinovi

    http://chodur-jandova.blog.cz/0912/ richard-muller-ma-jasno-superstar-v yhraje-martin
  • Rockové kolo

    Byl jsi opět báječný! *4* Tvoje podání písně Crazy se mi dokonce líbilo víc než originál. *3*

    Slečny a paní, vím, jak nás zbavit chmur,
    stačí když nám zazpívá Martin Chodúr!
  • david16

    BEST ! chápete ? :D

    Mě přišel uplně njlepší už v divadle když zazpíval supreme tak jsem uplně čuměl na telku co to je za bejka :D MY slím si že konečně někdo oživí českou "HUDBU. ;) Je fakt dobrej a okamžitě mi řekněte až bude mít cd :D za tím od něj poslouchám hallaluja a lady gagu :D ale je fakt dobrej ;) je tak dál martine.
  • legally-blonde

    ...

    Doufám , že Martin vyhraje !!!! *3* *4*
  • xx.lenulka.xx

    Web..

    Ahojky lidičky..Pro všechny kdo máte rádi Martina, sem začala pracovat na webovkách.. Adresa: http://www.martinchodur.mypage.cz/ Zatím je tam jen pár věcí..Začala jsem před pár dny, tak se nezlobte..:-)
  • nessynushka

    můj názor..

    Podle me je nejlepší čtveřice Chodúr,Bendig,Šmajda a Stará..Me se tahle čtveřice hrozne líbí a chci aby vyhrál Martin,je tam nejlepší!
    • Re: můj názor..

      HEY!!!...Souhlasím nejvic...Možná až na toho Šmajdu,páč Stará,Bendig a Chodúr sou od něj trochu napřed tím zpěvem...:)...Ale jinak je Šmajda super a doufám,že příště poletí Bagárová...Ta je z tý pětice,co tam teď zbyla,nejslabší!!!!!!!!!!!!!!!... .......Už tam nemá co dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......... TOŤ MŮJ NÁZOR!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak všecko nej Marťo!!!... *3*
      • Re: Re: můj názor..

        Máš pravdu Zdenule,neřikám že Bagárová zpívat neumí,ale zas takovej zázrak to není..Já bych jí vyhodila už před finálem:)
        • hellraiser

          Re: Re: Re: můj názor..

          Taky si myslim.
    • hellraiser

      Re: můj názor..

      Souhlasim uplne ve vsem.
    • Re: můj názor..

      Souhlasím, až na toho Šmajdu
  • Supersilvestr

    Včera jsem se dívala na Supersilvestr na Markíze a musím uznat, že Martin je skutečně showman, kam se na něj hrabou ostatní. A ta Chodúr Street Dance Academy mě opravdu dostala. *3*
  • adsdd

    Martine doufám že budeš strááášně dobrej!!
    Hrozně moc ti to přeju!!
    Doufám že všem co říkají že nebudeš dobrej zavřeš pusu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit