Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anette9

    happy birthday!

    Hodně štěstí a zdraví ti přeji a mooooooooooooooooooc ti přeju aby jsi vyhrál superstar!!! *14* je fakticky kráíáááááááááááááá
  • SuperKoncert

    Škoda,že jsem nejela na ten koncert dneska.Ale je tam kamarádka a řekla mi že mi sežene podpísek Martínka tak doufám,že se to vydaří!! :O))))) *4* *4*
    • ajulina

      Re: SuperKoncert

      mas smulu ze?....autogramiada byla jen pro zvany...
  • micky

    Jak o 37 hlasu???
    Jenom???????
    To by byla národní/mezinárodní ostuda kdyby to on nevyhrál!!!
    • Re: micky

      To nejspíš jo.
      Ale nevěřím tomu.Když se koukneš na hlasování na superstar.tv Martin vyhrál o 19% a něco.A to určitě není 37 hlasů.Tedy..no nevm *7*
      • Re: Re: micky

        To jsou prostě nějaký kecy jako vždycky..
  • sindrom

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám.A vyhrávej v superstar
  • jessinka666

    Martine

    Vše nej Martine a pořádně to oslav.A moc ti fandím v Superstár tak to vyhraj !
  • 22kristyl

    Martínek

    Koukali jste včera večer na Uvolněte se,prosím? Byl tam Martínek.Hrozná prča :ODDD A i zpíval.Zase to perfektně zvládl =O))) =O** Mám tě ráda Martí!!<3
    • ajulina

      Re: Martínek

      jo matka se na to koukala a nechtela tto prepnout!!takze sem tam trpela *1* *1* ae mam stejnou alergii jak on :D ae ja ty kiwi nemuzu ani jist :D *15* *15*
      • Tereza

        Re: Re: Martínek

        Trpěla *1* ale přežila *1* ..určitě povídal něco moc krásnýho *1*
        • ajulina

          Re: Re: Re: Martínek

          no kecal nejaky pi**vyny *1* *1* prej je klidny....a ze nikdy nic neukradl ani bonbon...a ze mu prijdelegračni kdyz se snekym hada..:D *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Martínek

            Miro taky jednou řekl, že je umění se s ním pohádat, protože je těžkej flegmatik :-) Podle mě, i když na první pohled se zdají s Martinem být rozdílní, jsou si ve skutečnosti velmi podobní :-) Možná je to tím, že jsou ve stejném znamení - Střelci.
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: Martínek

            Tohle fakt říkal? *1* no kde je ten hodnej a usedlej Martin *15* *15* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              tak jako při posledním kole? *1* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              *1* ae vcera mel udelany hezky vlasy *1* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              To víš no elegán *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              jo rikal *1* *1* ....jo a rikal ze ma rad obleky :D aspon vim proc na tom koncerte mel na sobe jen ty obleky *1*
  • majda1997

    LADY GAG - BOMBA !!!

    Musim uznat, že po nedělním vystoupení kdy zpíval Lady Gaga mě teda totálně dostal. J8 si to ještě několikrát musela pouštět na netu !!! Martin je ta superstar která se hledá !!! *4*
    • 22kristyl

      Re: LADY GAG - BOMBA !!!

      Já taky si to pořád pouštím :-))) Bylo to takový milý. Trošku jsem se bála,jak to dá,protože přece Lady Gaga a Martínek....Ale dal to krásně:-) Když si to pouštím mám hned úsměv na tváři :O) Je prostě nejlepší!!!!=O) To je můj názor.
  • majda1997

    !!! Martin je nej !!!

    Marin je nejlepší !! Je rozhodně nejvíc vyzpívanej ze všech v superstar. Hlas jsem poslala. Výhru bych mu přála nejvíc !!! Martine, jsi fakt hodně dobrej !!! *3*
  • 22kristyl

    Neděle

    Už se těším až bude Martínek zítra zpívat. *4* *4* *4* *14*
    • stankova.lidka

      Re: Neděle

      jj já taky *14* SuperStar nesleduji ale na Martina se dívám *4* *4*
  • 22kristyl

    Jupíííí

    Martínek je prostě suprovej.Ani nevyhrál ještě SuperStar a už je Objevem roku 2009. Tolik mu to přeju :-* ♥
    • avril.lavigne11

      Re: Jupíííí

      on superstar vyhraje na 100% *3*
    • stankova.lidka

      Re: Jupíííí

      jj on je úžasnej a myslím že jednou toho Karla Gotta porazí jak řekl Ondřej Hejma *4*
      • hellraiser

        Re: Re: Jupíííí

        O tom nepochybuj :-)) *1* *4*
      • 22kristyl

        Re: Re: Jupíííí

        Jasně. *4* Byla bych moc ráda.Protože on na to má!!!!!! *4* *4*
        • stankova.lidka

          Re: Re: Re: Jupíííí

          přesně tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit