Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 22kristyl

    Páni!!

    Těším se na neděli až bude zpívat!! prý bude zpívat písničku Elvis Presley - A Little less conversation !!!! *3* áá těšm se děsně:-) *1*
    • Re: Páni!!

      jj taky se těšim mě prostě zaujal písničkou od Robieho Wiliemse od tý doby mu držim palce jsi znich nejlepší doufám že to vyhraješ *4*
      • 22kristyl

        Re: Re: Páni!!

        Jjjj lucko =O) *14*
  • jenniferaniston

    Martin

    Tak to byla včera bomba až Martin mě probudil když jsem usínala. Taková by měla být superstár zábava a to co předvádí wooow ..Lidi hlasujte protože by byla škdoa kdyby nepostaupil. *3* *4*
  • l.á.s.k.a.

    ahoj martine jsi moc skvělej...
    a vůbec jak se máš?
    máš už nějakou přítelkyni, či co? *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: l.á.s.k.a.

      ajoj veru,mám se O.K.!a přítelkyni mám *9*
    • Re: l.á.s.k.a.

      Ahoj :-) normálně, dle tisku už má - je to pořád ta samá starší blondýnka :-) údajně velmi zámožná Němka. *14*
  • rr

    čau Martine,viděli jsme poslední videa s tebou celkový dojem je mnohem uvolněnější.
    černá a bílá jsou hezké barvy ale tyto barvy tobě nelichotí.
    jsi jarní typ kterému sluší svěží jarní odstíny barev a hlavně hráškově zelená a vůbec světle zelená by na tobě vypadala velmi luxusně.
    Možná by stačil jenom zelený detail v podobě kravaty tím ale nechci říct že máš nosit kravatu lepší by bylo oblekové kalhoty nahradit riflemi a potom by kravata byla velmi vhodný doplněk.Jde pouze o to abys ve tvém věku nepůsobil příliš usedle.
    brýle které jsme viděli na video jsou super a vypadáš hustě!
    vlasy bych doporučovala mírně rozcuchat,odložila bych účes typu helma se kterým se zřejmě stále nechceš rozloučit *4*
    ale je to lepší a videa na mě dělala dojem že v tvém projevu je větší pokora.
    držím ti palce
  • master martin

    POSILEJTE HLASY
    • Re: master martin

      jajajajajajajjajaj
  • orange45

    Martin je moje Superstar

    Ahoj, myslím si, že Martin je ze všech kluků, co kdy byli v Superstar nejlepší. Ještě kdo by mu mohl tak nějak konkurovat je možná Petr Bende...Ale jinak nevím :o) *3*
  • no............

    jak to říct...... *7* je to takové hudební prase (sátko):D zvládne cokoliv
  • držím palce

    Martin je strašně sympatickej, na nic si nehraje a má překrásnej hlas.Prostě fajn kluk. Moc bych mu přála vítězství, určitě si to zaslouží. Ze všech finalistů má největší talent *4* *4* *4*
  • Je sladký

    Miluju tě. seš sladkej. Má puso!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *1* *3* *14* *3* *3* *14*
  • olo

    Na vzhledu vůbec nezáleží,koukněte se na světový celebrity a kdo z nich je opravdu krásný?
    Uvnitř jich je krásných spoustu a to je dělá krásnými i navenek.
    Podle mě z nich skoro nikdo není dokonalost sama v obličeji atd.
    Ale ve finále si všichni říkáme jak jsou krásní a úžasný díky jejich charisma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit