Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 95bobik

    ..

    lidi vy jste ale....... *1*
  • 95bobik

    blbost!!!!

    Já tomu nevěřím i kdyby to byla pravda je to čistě jeho věc takže ! Bulvár si vymyslí cokoli aby daný člověk byl potopen takžeeeee !!! nazdáár
  • M.CH. J NEJJ

    Lidi vůbec si nevšímejete tech piromců co tu písou špatný věci o Martinovi.. at si pisou.. koho to zajímá... My všichni dobre víme že je nejj .. ostaní jen žarlí takže pohoda.. klídek. zybtek lidi at se de posrat :D:d

    MARTINE TY UŽ JSI TET NAŠE ČESKÁ SUPERSTÁT"" A BUDEŠ I ČESKOSLOVENSKÁ SUPERSTÁR""" A CO JE LEPŠÍ!!.. JANDOVÁ TĚ MOC MOC MILUJE A JEN TAK TE NEDÁ !.. DRŽ SI JÍ VY DVA TOHO SPOLU MOOC DOKÁŽETE ! *4*
    • Re: M.CH. J NEJJ

      Máš pravdu,nechápu co si těmahle kecama dokazují..
    • Tereza

      Re: M.CH. J NEJJ

      Nevim co pořád máte stim že na něj někdo žárlí,zase tak vysoko se ještě nevyšplhal na to aby mu bylo co závidět..slizounek *15* *3*
      • Re: Re: M.CH. J NEJJ

        Až se mi z toho všeho chce brečet !!
        Tet jsem byl ana jedné diskuzy a všichni si myslí, že je Martin namyšlený!!.. Je to opravdu hrozné..!!!
        .. : ((( ( ( ( ((((((((((((((((((
        OPRAVDU POKUD MU VŠICHNI TAK MOC FANDÍTE MUSÍTE POSLAT HRZNĚ MOC HLASŮ JINAK TO NEVIDIM.. UŽ NENÍ ANI POMYŠLENÍ NA TO , ŽE SI ŘEKNETE ONI MU POSLOU HLAS TAK JÁ NEMUSÍ.. TOHLE UŽ NIKOHO NESM NAPADNOU!! MUSÍME ZE SEBE TY PENÍZE VYMÁČNOUT!! MARTIN SI TO VELICE ZASLOUŽÍ"!!!..
        UTRATE ZA MARTINA PENÍZE A POŠLETE MU DESÍTKY SMS.. PROTŽE PAK MŮŽETE LIOVAT AŽ VYPADNE!!
        ON TO MUSÍ VYHRÁT JE TO JEN NA NÁS !!
      • Re: Re: M.CH. J NEJJ

        Jestli tě Martin nějak vytáčí tak nechoď na jeho pofily okay.
        Nakresli si hezký obrázek ať máš ze sebe dobrý pocit a nebo si zajdi k psychologovi..protože žárlivost je jako nemoc když se neléčí je to horší a horší.
        A pak máš hlavu plnou samých hnusných věcí.
        • Tereza

          Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

          Nach si laskavě tyhle svoje řeči pro někoho jinýho...z vysoka ti na to víš co!A nikde neni psáno že by na diskuze nemohli chodit nepříznivci těch danných osobností.Navíc tohle je jen DISKUZE s fanklubem to nemá nic společnýho,tak si to neplet! *15*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

            To mas pravdu, ze sem muze kdokoliv, ale Ty uz jsi svuj nazor napsala snad tisickrat, takze se uz jenom zbytecne opakujes...
          • Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

            Když martina tak moc nesnášíš,tak sem nelez.mi na tebe nejsme zvědaví!!!! *16*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

              Prosim tě zklidni se!Každej máme jiný názory a je kolem toho krtitka jako u všeho!Pokud vim tak tady na diskuzi maji přístup všichni a každej sem může napsat svůj názor!
            • Re: Re: Re: Re: Re: M.CH. J NEJJ

              *my..
    • hellraiser

      Re: M.CH. J NEJJ

      Jandova s nim nema nic spolecneho, ta at si najde nekoho starsiho, vekove ji blizsiho *15* *15* (ale jinak souhlas)
  • hyhlina

    Blbej bulvár

    Tak to je teda pěkná blbost....jENOM KVŮLI TOMU,ŽE MU FANDÍ S NÍM NEMUSÍ NĚCO MÍT.... *13* *13* *13*
  • přesně tak ...

    přesně tak souhlasím ,, Hyhlinou'' je to blbost
  • lucka.ptackova

    :-(((

    Hele Martine až sem přijdeš, mohl bys mi odpovědět na jednu otázku??? Proč jsi Leoně Šenkový po vyřazení nepodal ruku?? *7* Píše se to všude na netu že jsi strašně namachrovanej atd...
    • Re: :-(((

      Nechápu, proč se dělá kolem toho takový humbuk. Mně se naopak líbí, že tam kolem toho nedělá velké divadlo jako někdo a že tam není jako "slzavé údolí." Každý by si měl uvědomit, že je to přece jenom soutěž a kromě jednoho (doufám, že to bude Martin *3* ) nakonec vypadnou všichni. Stejně si všichni budou pamatovat jenom vítěze a jestli byl někdo čtvrtý nebo sedmý, to už na tom tak moc nezáleží, spíš bude záležet na každém z nich, jak se uplatní.
    • minka

      Re: :-(((

      I kdby nepodal. No a co. Šenková pořád říkala, že chce vypadnout a najednou tam dělá scény, jak jí to je líto... Bůh ví, co je na tom pravda. Martin není buran!
      • lucka.ptackova

        Re: Re: :-(((

        Taky fakt *14* *4*
      • 22kristyl

        Re: Re: :-(((

        Přesně!!!!!! *4* *4*
  • ..

    vedela sem ze vyhrajes protoze ty jedinej na to mas!!!!!!!!!!!!
    • Tereza

      Re: ..

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Martiiinek

    Neříkám, že třeba Ben nebo Miro byli vyloženě škaredí, to ne-myslím, že je hodně holek, kterým se líbili, ale byli to takový ti umělí metrouši...to nemusím. Ale Martin je hrozně přirozeneje a charizmatickej a tím je strašně přitažlivej a ze všech kluků ze Superstar je nejvíc sexy *14*
    • ajulina

      Re: Martiiinek

      jaky umeli metrousi? *1* *1* *1* *1* to me pobavilo *15* *15*
      • Tereza

        Re: Re: Martiiinek

        no kdyby byl vtipnej Martin tak jako jeho fan *1* *1* *1*
        • ajulina

          Re: Re: Re: Martiiinek

          *1* *1* martin je Elvis :) nemoderni... *1* bo je moderni *1* *1* ted nwm
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: Martiiinek

            Kdyz nevis, tak nepis. *1*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: Martiiinek

            Budte rady, ze tady tomu nespravcuju ja... *1* *1* *13* *13* *3*
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: Martiiinek

            No tak Elvis byl určitě fešnější a hlavně se vepsal do dějin což těžko říct jak to pujde s Martinem..
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              za to zejtra *1* *1* to tu proočistíí ani nemrknem *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              *1* asi to tu je uz zdravi *1* nebo tedkon spinka... *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              vždyt neví o co go *1* aůe zase všimla sis že tady tolik neřádí nemoc mazání? *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              joo budte radi jako Nesynky.....: *15* *15* *15* *8* *1* kravky :D
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              jo měli by bejt ještě rádi že příspíváme do diskuze a zvyšujeme návštěvnost *15* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              *15* *15* jaj *15* *15* aspon tu neni mrtvo *4*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              tak to maji smůlu *15* ..ode mě upřímnost nadevše..
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              *1* *1* psala psala *1* *1*
              ae to oni asi neuznaj :D
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              ale néé *1* *1* vždyt sem psala hezky o Elvisovy ne? *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martiiinek

              *1* *1* pockej...zitra nas tu servou *1* *1*
    • Tereza

      Re: Martiiinek

      ale že by Martinovy přibyl další fanoušek jako Kamil 14?? *1* *1* *1* *1*
  • Martin

    Na tomhle videu mně tedy rozhodně namyšlený nepřipadá. Spíš by mě zajímalo, kolik kluků z jeho generace by se takto zachovalo.

    http://www.youtube.co m/watch?v=ZOgrJLzr09s&feature=PlayL ist&p=6FEDAB4FAA86037F&index=1

    A Stará má pravdu!

    *3* *3*
    • 22kristyl

      Re: Martin

      Není namyšlený. *4* To je jen nesmysl,který si vymysleli lidé,kteří mu závidí.
      On je zlatý. *14* mocinky mu fandím
      Posílejte co nejvíc hlásků.
      • 22kristyl

        Re: Re: Martin

        já určitě pošlu. *4* *4*
  • d

    Martine ukaž jim co v sobě máš!
    A zavři všem hubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit