Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 22kristyl

    :-(

    Bože,lidi nechte ho být...a jestli věříte bulváru tak si to aspoň nechte pro sebe..Rozhodně nejsem jediná,která tuto nerada čte,že jo fanoušci Martina?? *3* *16* vždyt je Jandový 35 a jemu 19.Lidi vzpamatujte se a otevřete oči,je to jen výmysl!!!! *8*
    • Re: :-(

      Ty si msslíš, že záležína věku.. když se dva milujou tak je to upe jedno!..
      • Re: Re: :-(

        souhlasím :).. náhodou jim t o lsuší :) *14*
      • 22kristyl

        Re: Re: :-(

        *15*
  • janciik.23

    Martin Chodúr....4ewer

    Martííín Chodúr Martííín Chodúr Martííín Chodúr.......4ewer *4*
  • klarissa

    Sotva týden uplynul...

    ...hvězdný Martin zahynul! *1* Sláva skončila dřív než začala!! *3*
    • xx.lenulka.xx

      Re: Sotva týden uplynul...

      Všude na internetu sou s nim teď rozhrovory a ta jeho sláva ještě začne.. *5* *1*
      • stankova.lidka

        Re: Re: Sotva týden uplynul...

        přesně tak *4*
    • stankova.lidka

      Re: Sotva týden uplynul...

      jseš si jistý/jistá?
  • 22kristyl

    :))))

    tak Marťa opět krásně zazpíval:))) Skoro všechny jeho písničky (co zpíval v SuperStar) mám v mobilu a poslouchat je můžu pořád dokola *4* .Dokonalost,Martí. :-)
    • Re: :))))

      Máš pravdu,zase nám předvedl že je naše Česko Slovenská Superstar *3*
  • Fanclub

    Ahoj, možná už to tady bylo, ale pokud máte zájem podívejte se na stránky www.chodur.webnode.cz. Jedná se o oficiální fanclub, do kterého se můžete přihlásit *3*
    • Re: Fanclub

      hm.. tak ted jsem si všimla, že je to hned dole... no nic *1*
      • majda1997

        Re: Re: Fanclub

        J8 hledám všude, ale nwm, kde se mám přihlásit.
        • Re: Re: Re: Fanclub

          Napiš e-mail některému ze správců (najdeš na stránkách) a oni už tě tam zapíší
          • majda1997

            Re: Re: Re: Re: Fanclub

            Děkuju moc !!! *4*
  • majda1997

    Bulvár

    Tak jsem si zase dneska přečetla článek v Blesku! Debžoti tam píšou, že Martin neměl vyhrát. To tvrdí Markíza. A Nova tvrdí, že měl bejt Martin na prvním místě. Zase kecy. Bulvár se už asi nezmění!!! *13*
    • Re: Bulvár

      jo,zase samé pomluvy.na Superstar.tv jsou zveřejneny výsledky hlasování v procentech a Martin To vyhrál pravdivě.Web Superstar by nelhal.Za to Bulvár *16* *16* Grrrr.
  • martin je nej

    martin je nejlepsi dobre ze to vyhral
  • vše nej..

    Martine všechno nejlepši držim ti palce moc krásnej zpivás *3*
  • ahojky Marťo, všecko nejlepší k tvým pěkným 22.narozkám. hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně hodně LÁSKY.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hellraiser

    Prestante urazet Mira i Martina

    Koukam, ze se tady vytvorily dva tabory- jedni, co fandi Martinovi a jsou proti Mirovi, a pak ti, co to maji presne naopak- a vzajemne se akorat urazi, pripadne urazi oba zpevaky. Ano, zpevaky, protoze oba jsou opravdu zpevaci, at si o tom mysli kdo chce co chce. To, ze kazdy z nich ma jiny styl, to je taky v poradku. A navic, jak lidi rozhodnou, to se stejne zpetne uz neda zmenit...(o tom, jak mi v minulosti moji favoriti vypadli driv, nez bych chtel, bych mohl napsat knihu- a presto tady neskuhram, proste dobri jsou v te TOP3 uz vsichni, jinak by tam nebyli.
    • nanny.18

      Re: Prestante urazet Mira i Martina

      Jo zdá se že jo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit