Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sázka

    Vsadil jsem na chodůra 90 000, pokud vyhraje tak budu mít 134 000, a jestli prohraje, tak mne ....
  • chodúr

    já ho moc nemusim vy ste ho neviděli v superstar jak se tam choval? Když bylo finále tak ho vždycky poslali nahoru a když tam chodili ostatní tak k nim vůbec nešel a díval se na svoje nehty a čuměl na diváky....prostě to je můj názor
  • kkjkj

    Martin Chodúr a Ben Cristovao jsou velmi talentovaní a oni jediní z ČR mají šanci s charakterem a show dostat se opravdu daleko......a to je mnohem mnohem důležitější než samotný hlas.
    Myslím si že oni jsou světové velikosti!
    A mají na velká podia a publikum.
    Opravdu hodně jim to přeji a doufám že jim to vyjde protože oni jsou opravdové superstar v mých očích!!!
    • Re: kkjkj

      Naprosto souhlasím.
  • 22kristyl

    věříme ti

    Martínku nedej se :-)) Bojuj,máš na to!!!!!! Podporu máš velikooouu!:-)
  • minka

    MARTIN

    Hele Chodure, jak nevyhraješ, tak to zase jen odhalí českou demenci!!! Pokud ty nevyhraješ, tak to už bude pěkně blbé! Tvůj hlas je bezchybný!!! Fakt smekám!
  • iracek

    ...

    Inu... Choduuur! HELL YEAH!!!
  • crazy.girl3

    :)

    Myslim,ze nejvystizneji to vcera rekl palo...."ani Elvis by to nezazpival lip".....a ja s nim souhlasim.tohle uz jsem dlouho neslysela
    • 22kristyl

      Re: :)

      Přřřřeeeesněěě=))
  • Martine

    Pro mne už SUPERSTAR jsi, Martine. Zpíváš nádherně a držím vše, co mám. Ostravanda Hanka *3*
  • tinna333

    Nejky

    Ze superstár je jasně nejlepší a jak řekl habera jesli nevyhraje tak sou lidi totální volové..On je jasná jednička a moc bych mu to přála...konečně zpěvák na úrovni!
    *15*
  • kuddel

    HMM

    MARTIN JE NAPROSTO UZASNY ZPEVAK A TAKY JE TO CELKEM SYMPATAK. HNED BYCH SI DALA RICT *4*
    JESTLI ON NEVYHRAJE SUPERSTAR, TAK SE JDU OBESIT. KDYZ ZPIVAL ELVISE, TAK BYL GENIALNI. I TY JEHO EPILEPTICKY ZACHVAT BYL DESNE SEXY. TAKHLE POGUJE CESKY TOM JONES *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit