Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mícky

    JOOOO
    Martine děláš lidem radost:)))
    Milujeme tě!!!!
    • 22kristyl

      Re: mícky

      přesně tak =o) :-*
  • dede

    Myslím že volba obleku jako jediného možného oblečení na vystoupení v kterém vypadáš jako důchodce není to nejlepší chtělo by to něco svěžejšího pokud se v obleku cítíš dobře pak ho ale doplň něčím mladistvým co odpovídá tvému věku a co nevypadá nudně.Nemyslím si že je to záležitost mého individuálního vkusu.
    Protože jsem ti fandila v superstar,mrzelo by mě kdyby jsi postupně upadl v zapomnění,teď je ještě stále čas s tím něco dělat Martine *3*
    držím ti palce
  • gratuluji

    jsi dobrej doufam že budeš z... i hip hop ahoj *1* *1*
    • hellraiser

      Re: gratuluji

      Hip hop asi ne (i kdyz clovek nikdy nevi :-)))). V nejakem rozhovoru psal, ze bude chtit delat moderni veci (tedy ne tu starou klasiku) s velkym orchestrem, coz tu jeste nebylo...takze jsem zvedavej a tesim se. *4*
      • stankova.lidka

        Re: Re: gratuluji

        tak to se těším *14*
  • ggouuz

    *14*
  • rrrf

    ta nová písnička docela dobré...
    a moc hezké fotky z Vegas *3*
  • ajulina

    !!!

    je...vy ste smazali moji gratulaci...no... *9* *13* *13* *13* *15*
    • Tereza

      Re: !!!

      smazali tě?! *15* *1* to si dáme takovou námahu a odříkání vid *1*
      • ajulina

        Re: Re: !!!

        sou to nevdecnici :) *1* misto toho aby byli radi ze sme mu poblahoprali i kdyz ho nemame radi *13* *8* *1* *1* *1* *15*
        • Tereza

          Re: Re: Re: !!!

          Jsme se na to mohli rovnou vys...víš co *1* *1* *1* to bylo pořád keců jak MY nejsme slušný *15* *1*
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: !!!

            *1* presne.... *1* tak mu pogratujujem znova joo? *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              Když se jim pak uleví *1* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              pockej..zachvili nam smazou uz i tohle *9* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              To jo *1* taková plná "lásky" *1* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              ok....jejich problem :D kdyz tu nechtej nasi gratulaci :) byla taova originalni *5*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              Znova tolik námahy? *1* ani mě nehne *1* *1* snahu sme měli *15*
  • e

    taková košile by ti slušela: http://www.kosile-shop.cz/images/KO SILE_BAREVNE/96673%20(1).jpg
  • ladygaga

    e-mail

    Ahoj nvíte někdo martinův e-mail??? jedna holka ze třídy ho má ale nechce mi to říct
    • ajulina

      Re: e-mail

      no jo zadny nema,protoze martin by si ho nedokazal ani zalozit *1* *1*
      • Re: Re: e-mail

        Myslim že jenom závidíš protože nevyhrál šmjdík a sama neumíš založit mail na nemektej!!!
        • ajulina

          Re: Re: Re: e-mail

          ehmm....jééé a jéééé!!hele me je to jedno ze nevyhral Miro *3* me se libi jak martin ziva ae proste mi nesedl *9* dokonce sem mu tady i pogratulovala *13* *15* jj a mail mam jinak bych se tu nemohla zaregistrovat *13* *9* *3* *3* *8*
      • hellraiser

        Re: Re: e-mail

        Ale jdi ty brepto :-))))
        • ajulina

          Re: Re: Re: e-mail

          *1* tak ae treba mam pravdu *1*
    • majda1997

      Re: e-mail

      martin podle mě ani nikam svůj e-mail neuváděl, takže nemá kde by ho vzala. *4*
    • Tereza

      Re: e-mail

      to kecá prosim tě *15* dělá machry *15*
  • gabina

    jako zpiva dobre ale myslim ze tam sou i lepsi zpevaci nez on, a zpiva jako kdyby mel v puse knedlik, nelibi se mi takovej hlas a pride mi ze je strasne namyslenej, a po tom prvnim finale jak se choval jak daval ty ruce nahoru a rikal ze ste suprovi vid se chova jako kdyby uz byl superstar...ale to je jen muj nazor...a vadi me ze z neho delaji vsichni kráááááále. mejte se
    • zzzdenaaa

      Re: gabina

      No jestli jsou tam i lepší zpěváci tak leda pro někoho komu zcela chybí hudební sluch.
      No a navíc tenhle kluk je už vítěz i kdyby nevyhrál.
    • Re: gabina

      Namyšlenej??Možná že tobe to tak připadá,ale me teda ne a když jako král zpívá tak proč by ho za krále neoznačovali?A i kdyby byl namyšlenej,jeho pevecký výkony to nijak nesnižuje..A superstar je o hlasových výkonech..Nebo ne??Jestli ne tak to jsem špatne informovaná..Ale aspon že jsi svůj názor napsala slušne..To se o nekom říct nedá *5*
  • nevíííím

    maaaaaaartttttttinnnnnnne ....!!!! okkkkkkk... !!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit