Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    ja fandim benovi, markete, leone, denisovi, dominice a bendikovi to sou nejlepsi zpevaci v superstar. *3* *3* *3*
  • posílejte sms

    Dlaší kolo SUperstár za námi.. hlavně nezapoměnte Martinovy posílat hlasy uz tet to bude víc a víc tesnej ší!!!!

    Jedine naše hlasy ho dovedou az k vítěztví!!
    • majda1997

      Re: posílejte sms

      Já posílám, co se dá !!! MArtinovi se to včera povedlo !!! *4* Mě se to teda líbilo ! A souhlasim. Dara by to zazpívala o mnohem hůř !!! Možná, že by to ani nezazpívala...! Jdu poslat další hlas !!! *3*
  • frf

    no tak Martine vem si na sebe aspoň jednou tu zelenou ppppppplllleeeeeaaaaassssseeeee víš jak by ti slušela....
    nebo zlatá barva v kombinaci s pistáciově zelenou to by ti táák slušelo...černá ti nesluší.
    ale jinak jsi faaajn a jen tak dál fandím ti
  • Martin je najlepší spevák.Je super.Matko držím Ti palce! Si božský!
  • soliter

    Album

    Dlouho očekávané album Martina je konečně tu!!!!!!!!A je SUPER!!!!!!Jen tak dál Mart'o!!!!!! *3* *15*
  • natush

    Je jen můj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nechte mi ho. Je jen můj. A ty " Veruško" ho furt nenabaluj !!!!!!!!!!!! Je jen můj a nikomu ho nedám!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • martinzachjenej

      Re: Je jen můj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      no jo jak tady na fotce má při polibku otevřený oči-to je vidět že už mu byla ukradená !!!
  • Jasné,že také album nemožno počúvat pri kolotočoch,alebo pri vysávaní,že Báro ?! Také skvostné album si treba v pohode vychutnat a ja si ho aj vychutnávam.
  • barka.3

    Nesouhlasím!!!

    Jsem jeho absolutní odpůrce. poslední dobou to úplně kazí. Ačkoliv tentokrát mě jeho písnička (nwm přesně název) od Míši Davida opravdu bavila, stejně si myslím že lepší je Bendig. Ale Šmajda se teď také rozjíždí!! To musíte uznat!!
  • Martine, Martínku, pláču dojetím i pokorou z poznání, znovu prožívám, o čem zpíváš. Velký respekt a poděkování za tvůj úžasný přednes, paní Nadě za procítěný text, samozřejmě i Leonardu Cohenovi...
    Plnovous je super, krásná rodinka a skromnost jsou přímo úměrné úžasnému nadání. Který hlupák o tobě tvrdí, že nemáš charisma?
    Přejí hodně zdraví, spokojenosti a radosti ze synka - modrookého šikulky.
    *4*
  • 22kristyl

    Krása!!!

    Zase krásnej výkon,viďte?;-) :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit