Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 22kristyl

    Martíneeek:-* 4ever

    Včera se mi tak jeho vystoupení líbilo.Vždycky když zpívá jsem u televize úplně zažraná. *1* (víte jak to myslím,ne??:)) Nikdy jsem neměla možnost poslat mu hlásky,protože z mýho mobilu to nejde,ale dneska se mi podařilo od spolužáka poslat 2 hlasy.Každý hlásek může pomoci. Prostě...Martínek FOREVER :-* A jestli vypadne...už se na to nikdy koukat nebudu. *9* *9*
  • soliter

    SUPERSTAR

    Jsem ráda,že Martin vyhrál.Moc jsem mu to přála.Nejen ty peníze,ale hlavně mu přeji setkání s jeho idolem Tomem Jonesem.Je to zpěvák neskutečných kvalit,vím o čem mluvím.Po Elvisovi je mým nejoblíbenějším zpěvákem.Pokud bude Martin na sobě makat jednou dosáhne takové popularity jako Tom Jones,Elvis Presley,nebo Karel Gott.Má nádherný hlas a je to nesmírně skromný a citlivý kluk.Vše nejlepší Martine. *14* *4*
    • hellraiser

      Re: SUPERSTAR

      Naprosto souhlasim. *4*
    • ajulina

      Re: SUPERSTAR

      no tedkon sem cetla ze Martin nema na darky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • HLASUJTE PRO MARTINA V ANKETĚ - ČESKÝ SLAVÍK MATTONY A PŘEPIŠMĚ HISTORII!

    ---------- HLASUJTE PRO MARTINA CHODÚRA V ANKETĚ - Český Slavík Mattoni----------

    HLASUJTE ZDE :
    http://slavikmattoni.seznam.cz/code#votes

    Na druhé a třetí místo dejte nějaké neznámé zpěváky, na prcní Martina. PŘEPIŠMĚ HISTORII AT SLAVÍKA 2010 VYHRAJE MARTIN CHODÚR A NE GOTT. MARTIN SI TO ZASOUŽÍ! Tak hlasujtéé! *4* *3* *1*
  • lalipop

    Tak po včerejšku už víme..

    ...že je Chodur gay! *14*
    • hellraiser

      Re: Tak po včerejšku už víme..

      Neni...a i kdyby, tak to na jeho peveckych kvalitach nic nemeni.
    • leamike

      Re: Tak po včerejšku už víme..

      Jájjj lamy vy nevíte vubec co mluvite !!!!
      Je skvělej zpěvak no jenmž on zato nemuže že tak vypadal atd.. jaj !!! se zamysli nad sebou ! *16*
    • nik011

      Re: Tak po včerejšku už víme..

      no to jo prosimte be quiet, tak v tom pripade ty ses lezba!:D
      • Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

        LEZBA? CO TO JE MYSLÍŠ ASI LESBA SE S!NE!
        a JENOM TĚ CHCI UPOZORNIT,ŽE GAYŮ JE 20KRÁT VÍC! *15*
        • Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

          no jo prosimte ty cestinarko :D:D:D:D:D:D
    • Re: Tak po včerejšku už víme..

      Zaleeeez! Vůbec nevíš o čem mluvíš *3*
      • Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

        No Chodur vypadal,že ví! *1* *15*
    • Re: Tak po včerejšku už víme..

      jj přesně *1*
    • 22kristyl

      Re: Tak po včerejšku už víme..

      Cože????proč si vymýšlíš??! *9* Je to moc hodnej kluk!!!!!:-)
      • Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

        A COPAK GAYOVÉ JSOU ZLÍ?? *1* *1* *1* *7* *1* *15*
        • 22kristyl

          Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

          no to sice nevim, ale Martin nemůže být na kluky,když má přítelkyni a dost dlouho.Přemejšlejte a nevymýšlejte si blbosti když o něm nic nevíte! *5*
          • Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

            Víš kolik gayů má dokonce manželky? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

              Gay není a "nikovi" je to očividně líto... *1*
            • 22kristyl

              Re: Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

              a víš že mě to vůbec nezajímá:)
          • martinchodur

            Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

            Mám přítelkyni už 5let.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

              a jak se jmenuje?
            • zzzdenaaa

              Re: Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

              Martine jsi nejlepší!!! Chceme slyšet Tvůj hlas a na tuhle stránku jdou lidi co Ti fandí!!! Tedy většina normálních lidí. Nemusíš odepisovat i imbecilům!!!! Hodně štěstí!!!
            • 22kristyl

              Re: Re: Re: Re: Re: Tak po včerejšku už víme..

              jojo já vím *3*
  • Martin Chodúr

    Doufam ze priste vypadne poslednich par kol mu to vubec nejde.Je pekne namyslenej a taky jde na nem videt ze ho to vubec nebavi.A taky si o sobe moc mysli.
    • Re: Martin Chodúr

      Hm právě že vůbec je lepší než ostatní a namyšlenej není vůbec není jako šmajda to je šoumen a moc zpívat neumí.A to že to Chodúra nebaví to není pravda *8* *16* *16*
    • stankova.lidka

      Re: Martin Chodúr

      myslíš že kdyby ho to nebavilo přihlásil by se do SuperStar a byl na konzervatoři?...toršku divné ne? *15* *15*
      • Re: Re: Martin Chodúr

        nejsem jedina ktera na nem videla ze ho to nebavi treba kdyz tam byl Gott tak mu to rekl Habera
      • Re: Re: Martin Chodúr

        Přesne,její "názor" je nesmysl.. *13*
    • Re: Martin Chodúr

      Jde mu to pořád stejně a nevidím žádný rozdíl dokonce se mi zdá být lepší a lepší a písničku Maria kterou zazpíval...to byl andělský hlas.....hlas boha....
      On je úplně někde jinde než všichni ostatní v téhle soutěži a nejde ho porovnávat s nimi...on slyší a vnímá hudbu úplně jinak než oni,je v tom magie.
      • Re: Re: Martin Chodúr

        andelsky hlas to teda vubec nebyl bylo to pekne nudny.
        • Re: Re: Re: Martin Chodúr

          Pchee-Nudný je jak se Šmajda Naparuje hlas nemá žádný kdyby se soutěž hodnotila podle zpěvu tak by tam místo Šmajdy teď byla Šenková
        • Re: Re: Re: Martin Chodúr

          kdyz nekdo rekne ze chodur neumi zpivat...tak je bude absolutne lose nebo si zapomel zapnout zvuk na televizi
          • Re: Re: Re: Re: Martin Chodúr

            ja nerekla ze neumi zpivat ale ze andelsky hlas nema a ze to byla nuda
  • Klarinet za 100 tisíc??

    To se nanajde v česku nikdo kdo by mu ten klarinet zasponzoroval? Pomozte mu!!!
    A co v Ostravě? Přece nás už reprezentuje krásně a dlouho.
  • mrs.sprouse

    =(

    Měl vihrát Šmajda...je hezčí líp spívá a je prostě lepčí...sry kámo ale je to tak *9* *9*
    • Re: =(

      Hele, jako první piš správně a pak komentuj...
    • michaelaz

      Re: =(

      Tady sice nejde o krásu,kdo je hezčí,ale máš pravdu,protože mě vyhrát Miro.
      • Re: Re: =(

        jj mel vyhrat miro pac on je in a chodur je out
  • hz

    Já vám říkám když necháte vyhrát Mira nebo Moniku tak za půl roku o nich už nikde neuslyšíte a jejich muzika bude absolutní propadák,naprosto nudná práce.
    Jediný kdo by tak nemusel dopadnou je Ben Cristovao a Martin Chodúr-a není pravda že jde hlavně o hlas.
    Martin a Ben jsou silné,výjmečné osobnosti,nenechají se ovlivňovat druhými a nejsou stupidní tak jako Miro..
    Teď ho milujete a za rok o něm neuslyšíte a nebo ho budou držet pří životě bulvární články a jeho skandály ale s muzikou jako takovou to nikdo z nich kromě Martina a Bena podle mě nemá šanci nikam dotáhnout.
    • soliter

      Re: hz

      Skvělý a naprosto pravdivý názor.Ještě si myslím,že Leona Šenková je také silná osobnost a neztratí se.Navíc má nádherný a silný hlas.Škoda,že není s Martinem před branami finále. *4*
      • hellraiser

        Re: Re: hz

        Ja bych do toho vyctu opravdovych osobnosti, ktere se letos v Ceskoslovenske Superstar vyskytovaly (ci vyskytuji), pridal jeste Anetu Galisovou.
      • Re: Re: hz

        zvitezila by
      • stankova.lidka

        Re: Re: hz

        ano přesně tak v tom souhlasím Leona je něco neobvyklého stejně tak jako Martin *4*
  • cfrcf

    Už mě sere to jak se lidi baví o jeho vzhledu!!
    Koukněte se na Johna Lennona nebo spousty jiných hvězd a představte si že není slavný..myslim si že holky by se o něj už tak neprali...to není o vzhledu..
    Martin je první člověk v ČR s Karlem Gottem kdo je jiný kdo má svůj styl svůj vzhled a nemyslím si že by Martin byl oškilvý to tvrdí jenom totální debilové kteří žárlí a nebo neví jak to chodí a kdo má v sobě tu opravdovou hvězdu a to Martin stoprocentě má!!!!
    • hellraiser

      Re: cfrcf

      Ony by si Johna Lennona nedovolily kritizovat, protoze to byla takova osobnost, kterou znal fakt snad cely svet, to se sice Martinovi nikdy nepodari, ale zase takova tragedie to neni, protoze ruku na srdce- ktereho Cecha zna opravdu cely svet? *4* Tak mozna maximalne pana byvaleho prezidenta Havla a Madeleine Albrightovou (o ktere ale zase casto nevedi, ze je puvodem Ceska). To jsou ale lidi z politiky, pokud jde o zpevaky, nikdo svetovy se zatim neobjevil.
  • jenniferaniston

    Jenn

    Martínku moc ti gratuluju *14* a přeju protože si to opradu zasloužíš. Myslím si že jsi to vyhrál hlavně proto protože jsi na sobě dřel a šlo vidět že je to tvůj sen a já jsem ráda že jsme ti ho splnili. Mocinky blahopřeju *1* seš a budeš nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit