Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je

    Nejlepšííí *14* *14*
  • ajulina

    :)

    jéé nuda... *9* sem to rikala kdyz tu nejsem ja a terka tak to je jak na hrbitove *1* *1*
    • majda1997

      Re: :)

      Ještě jsem neumřela... *1*
      • ajulina

        Re: Re: :)

        tak az zemres nudou tak me nezapomen pozvat *3* *1*
        • majda1997

          Re: Re: Re: :)

          jj, nezapomenu. Až umřu, tak ti pošlu pozvánku !!! *1* Můžeš mě dokonce i pozdravit u hrobu. J8 to už asi neuslyšim, ale tak to je fuk... *15*
  • Chodúr

    dobře že vyhrál Chodúr mno jo Češi sů lepší jak Slováci :-P *5* vy máte ( slováci majů Eura my máme plyn):-)
    • ajulina

      Re: Chodúr

      jj a slovaci sou hezci :)
      • majda1997

        Re: Re: Chodúr

        Tak to nwm... *15*
        • ajulina

          Re: Re: Re: Chodúr

          ae jo sou :D *1* (no nechci uraazit svoje bejvali ) *3* *1* tak jo,nektery cesi sou hezky :D
          • majda1997

            Re: Re: Re: Re: Chodúr

            Jako nepř. já, co ?!! *15*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Chodúr

              *1* ja sem taky ceska *1* ja myslela spis kluky *1* stjne nejhezci sou na SEVERU pac tam sou sami blondaci :D *1* *1*
    • Re: Chodúr

      nechápu jak se na to můžeš dívat z tohohle pohledu slováci jsou úplně stajný jak mi tak drž tlamu ty lamo
  • dd

    Je to borec!!
    A líbí se mi jak zpívá každou písničku úplně jinak než je originál a vůbec to není horší!!
    Např.Billie Jean od Michaela Jacksona...to bylo úžasný,každej to zpívá jako Michael..a to je trapný ale Martin to byl nářez a jeho moonwalk!!
    To jeho tancování je super!!!
  • Viete o tom,že prebieha Anketa Ty Ty.Ak chcete podporit Martina,tak si dajte do vyhladávača www.ty ty.cz.2O11 a tam pod herním radem a v nominačnom hlasovaní nájdete všetkyx informácie.Dá sa polat hlas z mailovej adresy,sms-z jedného mobilu maximálne 3O hlasov ,a aj pomocou korešpondenčných lístkov.Martin si zaluži podporu,je to famozny spevák!
  • michaela23

    ..parvda

    je pravda že vážně dobře zpívá ale hodně lidí ho nemá ráda skrs to že je namistrovaný... *3*
  • I♥martin

    ♥♥♥♥♥ Martínkuuuu já tě upááá miluju! I když mi je pouze 14 let! Jmenuju se Kamil a mám tvůj plakát i v pokojíku a jsou tam optisky mých jahodových rtíků.♥♥♥Ale když tě ten šmujda objímal to jsem nemohl a málem rozbil TV! proč jsem tam nemohl být místo šmojdy já? *14*
    • Re: I♥martin

      Si někdo dělal prdel a vy to berete moc vážně *3*
    • hellraiser

      Re: I♥martin

      OMG...tak tohle nam tu jeste chybelo... *5* *5*
      Jinak pokud sis nevsiml, Martin je stastne zadanej a podle vseho heterosexual, takze musis hledat jinde. *3*
      • Re: Re: I♥martin

        presne!!!!!!!:)
        Martin ma holku Misu a jsou stastni,tak si dej odchod =oP
        • v3ska

          Re: Re: Re: I♥martin

          jj a jsou spolu z 5 let
    • ajulina

      Re: I♥martin

      Fůůůj.......jahodovy rtiky :D OMG....:D jeste rekni ze mas ruzovy pokoj :D Vole jakej Šmujda bo šmojda?!!!Vole je to Šmajda!!!je tam A!!! *16*
    • Tereza

      Re: I♥martin

      No chudák Martin *1* *1* ..co asi tak u toho plakátu děláš *1* *1* *1*
    • Re: I♥martin

      HAHAHAHAAAAAh
      Martínek je nejlepšííí *14* *14*
      • Re: Re: I♥martin

        To ano,ale takový "teploušský řečičky" by si mohl nechal pro sebe,ne? ...... *9* ...
    • Re: I♥martin

      *9*
  • Martínek =*

    Martínek úžasnej jednoduše jsem se doněj zamilovala =) jsi zlatííčko i ty tvé výkony nemaj chybku MILUJU TĚ ! *14*
  • nejfaninka

    kosmetický testy na zvířatech

    já martina chodúra miluju!!!!! *14*
    JESTLI MI CHCETE POMOCT NEBO SPÍŠ TĚM ZVÍŘÁTKŮM TAK MRKNĚTE NA www.protesty.blog.cz ALE K MARTINOVI já ho prostě miluju nic jinýho nemůžu říct!!!!!jo a tu superstar vyhraje *14*
  • rgfr

    Už jsem z toho unavená vám pořád vysvětlovat že se s ním ostatní neobjímájí a nekamarádí ne proto že je namyšlený ale proto že na něj Ž-Á-R-L-Í
    Dokonce i někdo z poroty...je to tak těžké pochopit že on není namyšlený,ostatní se ho jenom snaží urážet a zničit..podívejte se co píšou o opravdových hvězdách...samý hovadiny...
    • Tereza

      Re: rgfr

      Haha prej žárlí to jo!Nemyslíš že z něj zase až moc velkýho chudáčka??? *15* žádnej svatoušek to taky nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit