Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám moc ráda jeho písně *14*
  • Nikča

    *14* *14* Miluju tě
  • já nevěděl, že měří tak málo... *8*
  • Tento pseudozpěvák je jeden velký vtip!
  • všechno nejlepší k tvým narozkám hodně úspěchů a zdraví *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • Martínek

    Martínek je nej i když dneska vypadl.Já ho prostě miluju.


    I love
    Martínek
    • Re: Martínek

      jj
  • xDD

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LOL takhle sem se nikdy nezasmála takový dementní komentáře vůbec nechápu proč se kvůli něaké zasrané super star hádate ,Vždycky když někdo vyhraje tak se na něj stejnak zapomene,třba takovej Drda bo zonyga ,ty už nevydíš zpívat.Prostě žádná super star to nedotáhne tak daleko že je s něho legendární hvězda.A to že má každej svůj názor tak se hnedka nemusíte po fuckovat ne??!! né prostě sem se zasmála protože takový sračky co se tu píší to nééé jako..
    • Re: xDD

      ja msi myslim to same jenom bych rekla ze treba Ben Cristovao o nekam dotahl a to ani nevyhral:)
  • Tak Hele

    profily na osobnostech jsou pro fanoušky určité osobnosti, ne pro lidi, kteří jen záviděj, že někdo i v 15ti může být úspěšnej a talentovanej, a potřebují si svou závist někde vybít. ze začátku jsem pro Martina nijak neholdovala, ale pak jsem viděla (nebo spíš slyšela), že ten kluk opravdu talent má. Ne, nejsem 15ti letá fanynka, bude mi 18, a co se týče zpěvu, jsem angažovaná v Národním divadle v Brně (Janáčkova Opera), takže o hudbě a talentu vím svý... takže bych ocenila, kdyby všichni, kdo na tyto stránky přišli za účelem vybít si to, že nejsou tak talentovaní, tento profil urychleně opustili.
    • skih

      Re: Tak Hele

      ano, on je velmi talentovaný, není dokonalý ale dobrý je
  • ahoj mrto přijed nekdy do č.budejovic *14*
  • všechno nejlepší :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší