Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    ahoj si strasne fajn držim to palce at s tebe neco je a strasne se tesim na vidaní CD :D
  • Martin Harich

    Ahoj, tak se tady dívám na naše názory a souhlasím s jedním .. Co dokázal? Zpívat převzaté písničky?? Navíc mutujícím hlasem, který někdy zní až moc uječený? hm? Divím se tomu, že má tolik fanynek, protože není ani pěknej, s prominutí vypadá jak prasátko (takové malé,, :D).. Nemám ráda ani Biebra, ale musím uznat, že umí zpívat líp než Harich. Taky má hodně lidí, kteří ho nesnáší, já už taky , nesnášela jsem jeho debilní uječený fanynky.. ty mi lezli krkem... a nemyslete si, nemluví ze mě závist. To když někoho nesnáším, závidím mu? .. mm.. tak to závidím Evě a Vaškovi... čau
    • paulterikblaise
      Nechápu jedno.Proč odsuzuješ za to,že zpívá převzaté písničky? Jak už tady taky určitě bylo-ukaž mi nějakýho zpěváka/zpěvačku co by to nedělali hm? A jestli má nějaké problémy s hlasem tak myslim,že je to v pubertě celkem přitozený a nemusí to znamenat TO,že by zpívat neuměl.Na svůj věk to válí celkem slušně.Říkejte si chcete,ale nějaký talent v tom klukovi prostě je.A jestli ty zvládneš všechno líp tak se nám předvěd',at' můžem posoudit.Určitě na tom budeš líp,když máš takový chytrý řeči.:)BYE:)
  • Máme ho moc rády...

    martínek je velmi sexy, náhodou...hezky zpívá si myslíme a jestli ho budete urážet, je to sice váš názor ale pravda, že je **** to teda není...martin harich je nej, jo...!!
    • Re: Máme ho moc rády...

      Jojo přesně nwm proč ho urážej taky by jim nebylo jedno kdyby nikdo urážel je!! prostě je super!! a je moc hezkej!! takže držte všichni ostatní huby!!
  • ahoj martine chtěla jsem tě poprosit at udělas nějaky koncert v ČR třeba sase v kravařich moc prosim prosim napis: andrea.dihlova1@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit