Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karolisek

    .

    Martínek je nejlepší
  • Je to o vzhledu

    je to o vzhledu protože si pamatuju jenom jednu holku která vyhrála Superstar a to byla Langerová
    ta jediná se vyškrábala na dobrou příčku a myslím že je i dobrá i když se mi líbí L.V.
    a já se radši už na SS nedívám jenom když nic nedávaj v telce v sobotu protože je repríza tak bych asi nejlíp hodnotila Gunčíkovou a Kolečkářovou a nejhůř Šepse protože je úplně bez talentu
    chudák Gunčíková asi vypadne protože hlasů pro kluky bude víc
    říkám je to vzhledu
    • wauworld

      Re: Je to o vzhledu

      ...je to o tom komu nova stopne sms ! např. dnes skoro nešlo hlasovat pro Šepse a taky proto vypadnul !!!
      • Re: Re: Je to o vzhledu

        takže to znamená že je to podplacený na SS je podprůměrná soutěž
        • Re: Re: Re: Je to o vzhledu

          najlepsi spevak na svete
  • Tady je vidět, jakou mají fanynky Haricha inteligenci. Jedna píše "Zpěv" s f. Další se ho ptá, jak se má, když toto není jeho profil, jako třeba na FB. Měl být vyřazen, neměli mu dávat tu kartu, ale dali a to kvůli vám. Bětka je mnohem lepší, než on, jí ji měli dát. *16*
    • Haha.. Abysi zase nemusel/a hned kritizovat! =D Všichni nejsou tak chytří a zároveň tak divní, že se musí všude vychvalovat, jak strašně ostatní píšou.. Ale když už to tak bereš, řeknu ti jedno- aspoň na nás (fanynky) někdo myslí!
  • mirdaharant
    Hlasujte pro něj na http://viscovim.blog.cz/1307/1-dil
  • Celeste bola dobrá,najkrajšia baba na zemi a celkom si k nej zapadol.Kebi ste sa nerozešli.
  • Martin Harich je nej! :)¨*

    Martin Harich je nej: krásnější,úžasnější, dokonalejší, lepší, sexyy :P :)*....atd.. :)* prostě nej to dokonalsot sama :)*
    • Re: Martin Harich je nej! :)¨*

      ANo Teri..:)) Koukám že seš tky všude..:D
  • já ho miluju

    já ho miluju pořád se jen smějě je tak sexy
  • Ty si ůžesnej, ale ona s kterou to táhneš děs. *16*
  • Co na něm vidíte? Abych z něho omdlívala? To ani náhodou, je to jen kluk, na kterýho za pár let všeci zapomenou :) a ne, nezávidím mu to :P Vaše malá kritizácká Messie :)
  • On a český Bizzle? To určitě! Tady ten týpek na Justina nikdy mít nebude! Je hroznej,slyšela jsem někdy jeden z jeho songů a myslela jsem si,že asi brzy budu potřebovat špunty do uší! Jasně, dalo se to přežít,jenže jen tak tak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit